Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy edződ társam. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy edződ társam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig engem néz edzésen és az öltözőben is. Ha találkozunk mindig örömmel köszön nekem. Ha az öltözőben többen vagyunk és ő bejön akkor így köszön: Sziasztok, szia ...! (Nem fogom leírni a nevem.) Fiatalabb nálam egy évvel és nem tudom, hogy én tetszek-e neki. (Én vagyok ott a legidősebb és a többi lány jóval fiatalabb nála.

2018. dec. 10. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem: lány vagyok.
2018. dec. 10. 21:47
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem beszélj vele és finoman célozgass az érzéseidre. Nagy valószínűséggel veszi ah adást és lépni fog.


De kíváncsi leszek mi tőrténik.

f/21

2018. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy én ott olyasféle antiszoccot játszok. Amúgy nagyon könnyenem barátkozik csak egy kicsit lesokkolt, hogy én vagyok a legidősebb. Így hát nem beszélek sokat vele, de az egyik meccs után mikor egymás ellen voltunk (mert én amúgy potya tag vagyok, egy vidéki csapat tagja vagyok és nem tudok velük edzeni ezért másik csapattal edzek) sokat beszéltünk, de azóta semmit.


De megpróbálom. Köszi.

2018. dec. 10. 21:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Javítás: könnyen barátkozok
2018. dec. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!