Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy bejövök egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök egy lánynak? Többi lent

Figyelt kérdés
Pénteken ráirtam a lányra, hogy szeretném jobban megismerni. Nem mondta hogy nem akar ismerkedni, beszélget velem végig ha írok neki. Ő is kérdezett már tőlem pár dolgot, milyen napom volt, mit csinálok szabadidőmben stb... honnan tudom kideríteni ha bejövök neki? Rá akarok köszönni majd suliban mivel találkozni fogkk vele nagy valőszinűséggel. Ezek után el akarom hívni valahova, gondolom ha nem akar eljőnni velem akkor csak barátként tekint rám, de ha eljönne beszélgetnék vele hogy tudnam kipuhatalózni hogy bejövök neki?

2018. dec. 16. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
pl zavarba jön, akár zavartan el is fordul, elpirul , rádnéz , rád mosolyog, és nem csak azért néz mert észrevette, hogy te mindig őt bámulod, és próbálja ezt értelmezni. Szal ezt azért tudjad, hogy ő csak azért bámul-e , mert te is bejössz neki, vagy pedig csak azért, mert nézi, hogy te mit bámulsz:) Amúgy nem is feltétlenül veszed rajta észre, lehet, hogy leplezni próbálja és zárkózott teljesen, és tudatosan felvesz mindig pókerarcot:)
2018. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Péntek óta sokat beszélgettem vele, minden nap se jó zavarni szerintem. Holnap megpróbálok ráköszönni ha látom, utánna el akarom hívninvalahova sétalni vagy kávéznk vagy csak beszélgetnj, ha benne van gondolom vagy bejövök neki vagy csak olyan kedve van 😁. Remélem előbbi. Suliba is láttam, bulikba is láttam párszor de akkor ő nem vett észre engem. Ezért is írtam rá hátha. Eddig úgy érzem barátkozni akar, vagyis remélem többet is akar mint barátság 😊😊
2018. dec. 16. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!