Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akarhat valamit? Bővebben lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akit közel 2 hónapja ismerek. Egy héttel az első találkozásunk után megtudta, hogy én többen szeretnék tőle mint barátság ő közölte, hogy nagyon rendes vagyok stb., de ő most nem szeretne semmi komolyat, nem miattam, hanem saját maga miatt. Mint kiderült az előző kapcsolata elég szarul ért véget és még fél egy újtól. De én nem adtam fel, írtam neki mindig Messengeren stb. Viszont szinte mindig csak én kerestem a társaságát, én érdeklődtem felőle. Igazából az egész beszélgetést elég erőltettnek éreztem végig, főleg, hogy sokszor egy napos késésekkel írt csak vissza. Két és fél hete elhívtam, hogy suli után menjünk el valahova beszélgetni meg hasonlók. Igent is mondott rá, megbeszéltük, hogy legyen következő hét, akkor mindkettőnknek jobb lenne. Majd amikor megakartam vele beszélni az időpontot mondta, hogy legyen hétvége, mert nagyon sokat kell tanulnia. Mondtam neki, hogy oké, még örültem is, hogy hétvégén úgyse kell sietnie, jobban ráérünk. Aztán amikor le akartam fixálni a szombatot, mondta, hogy mégsem jó, mert Pestre megy. Ezután megkérdeztem, hogy máskor jó lenne-e neki, de nem írt vissza semmit. Eközben meg az egyikközösségi profilján, amit tudja, hogy nézek rendszeresen, mindig olyan képeket rak ki, amik arra utalnak, hogy akarna tőlem valamit... bár az is lehet, hogy csak én gondolom túl.

Szerintetek akarhat tőlem valamit vagy csak szórakozik?

19F

18L


2018. dec. 18. 20:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy amióta belájkoltam egy másik csak képét, aki a volt barátnője, kikövetett Instán.
2018. dec. 18. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar tőled semmit se, maximum barátságot.

Az ilyen dolgok, amiket leírtál, számomra csak kifogások. Ha annyira akarná azt a talit, akkor mondana valami kézzel foghatót, nem pedig csak az, hogy megnézi az üzenetet, de nem ír vissza.

Szerintem a saját érdekedben hagyd, mert barátságnál nem igazán lesz ez több.

2018. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A vicc az, hogy meg se nézte :D
2018. dec. 18. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy oké, akkor nem lesz komoly csak ellesztek egymással. Aztán úgyis majd alakul. Vagy te mindenképp komolyat akarsz?
2018. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te gondolod túl... Azért válaszol 1 nap késéssel, mert nem akar rossz fej lenni vagy mert sajnál téged.... Rajta csüngsz ez taszító.

Lehet más ember miatt tesz ki olyan képeket, nem tudhatod.

2018. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!