Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meghülyít a szerelem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghülyít a szerelem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb lány barátomba, akivel nagyon szoros kapcsolatban vagyunk, folyton mondjuk, emnnyire szeretjük egymást, milyen fontosak vagyunk egymásnak, stb...


Imádom, nagyon különleges lány, viszont nagyon szar elnézni, ahogy a barátjával csókolóznak, meg ilyenek, pedig a sráccal is jóban vagyok. Annyira marnak az érzelmek, hogy önkéntelenül is megbántottam szegényt már másodszor. Először úgy érezte, elhanyagolom, most meg kiakadtam valami kis semmiségre, és bár azt mondja, nem bántottam meg, ismét nem használ smiley-kat, pedig normál esetben röpködnek a szívecskék, stb...


Nagyon szeretjük egymást, de vadállatot csinál belőlem a szerelem, szegényt akaratlanul is megbántom, és csak utána jövök rá, milyen szánalmas vagyok. Olyan hülye helyzet ez, nincs kedve vkinek erről beszélni? :/



2018. dec. 18. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Félek mindig, nehogy elveszítsem...
2018. dec. 18. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld hanyagolni őt egy ideig, mert hosszabb távon jobbat fog tenni ez veled. Az, hogy beleszerettél a legjobb barátodba, és van egy barátja, abból sok jó dolog nem sülhet ki szerintem.

Előbb-utóbb úgyis megtudja, hogy érzel valamit iránta, talán sejti is, hogy van valami. Próbálj keresni valaki mást, ismerkedj. Ismerkedéssel talán eltudod terelni a gondolataidat erről a lányról.

2018. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont ezt csinálom, egy másikat már randira is hívogatok, de csak azért, hogy eltereljem a figyelmemet, de csak hülyébb a helyzet, mert aztán majd komolyan veszi, és plusz egy probléma előtt állok...
2018. dec. 18. 21:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Most annyira csalódott bennem (és másban is), hogy egy időre mindenki elől el akar zárkózni és gondolkodni... :/
2018. dec. 19. 00:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod el neki? Lehet, hogy ott hagyná a barátját miattad és akkor nyersz... másik esetben meg nem hagyja ott, de akkor viszont úgy is hanyagolnod kéne, hogy kigyógyulj ebből a betegségből amit úgy hívnak szerelem....
2018. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert ki lehet belőle gyógyulni. Lásd az én helyzetem: Kiszabtam egy határidőt, hogy ha addigra nem múlik el az érzés akkor kezdeményezek és mindent megteszek azért, hogy összejöhessek vele, ha meg elmúlik akkor off a story.


Most ott tartok, hogy eltelt 1 hét és már azért aggódom, hogy ne múljon el, mert tök jól kitaláltam, hogy mikor fogok kezdeményezni és nem szeretném, hogy ne legyen belőle semmi :D

2018. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most ott vagyunk, hogy miután egyik nap chaten kiakadtam egy megjegyzésére, azt mondja, (részben miattam, de mások miatt is) teljesen el akar távolodni az emberektől egy időre és magába temetkezni. Nagyon szégyenlem magam, amiért csalódnia kellett bennem, de lefixáltam vele, hogy amint visszajövünk szünetről, fejest ugrunk és mindent megbeszélünk az egész barátságunkról. Erre sikerült rávennem, ez a minimum.


Most már olyan helyzetben vagyok, hogy mindent el akarok neki mondani, annyira nincs mit tenni. :/

2018. dec. 19. 17:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány téged választana akkor lehet, hogy elveszíted a barátodat. Volt már ilyen körülöttem. Mérlegelj, és bízd a döntést a lányra
2018. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!