Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Több lent! (Meleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több lent! (Meleg kérdés homofóbok görgessenek el! Nem kell a negatív hozzászólás! Kössz :D)

Figyelt kérdés

Beleszerettem a családgondozómba! Nagyon jól néz ki, és kedves is plusz fiatal.

Mit tegyek hogy kiverjem a fejemből?

(Lányok vagyunk)


2018. dec. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy ő nem meleg?

Őszintén én nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne kideríteni, de azért próbáld meg valahol, hátha az.

2018. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gyerekei vannak

És férje azt hiszem

2018. dec. 20. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg férje van, és gyerekei... Ettől függetlenül lehet biszex, bár nem hiszem, hogy ezért jó lenne tönkretenni egy házasságot. Szerintem te se orulnel hogyha megcsalnanak, vagy el is válna tőled valaki miatt a párod
2018. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarok tőle semmit. Ki szeretném verni a fejemből. Mert megőrít...
2018. dec. 20. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben úgy tudod őt kiverni a fejedből, ha elkezdesz ismerkedni másokkal. Persze a te esetedben nehéz, mert más az identitásod, de attól még lehet tud segíteni ez. Nem feltétlen párkapcsolati reményekkel kell ismerkedned, szerintem elég az is, ha csak van társaságod. Szerintem még akár egy srác is jó társaságot tud nyújtani neked, ha elfogadja azt, hogy te nem akarsz semmit se az ellenkező nemtől.
2018. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!