Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit helent ez az álom? Elmondj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit helent ez az álom? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Vagy egy lány barátom aki iránt többett érzek. Réģen nagyon jól kijöttünk és majdnem lett is valami csak volt pár ok ami miatt mégse. Utobbi időbe eltávolodtunk picit mert a tovább tanulás miatt de egy suliba járunk. Picit az érzéseim is csökkentek. A héten volt egy álmom amibe ketten voltunk. Pont olyan volt mint rég ami elég jó volt. Ölelkeztünk,talán még csók is volt. Most elő jöttek a régi emlékek. Mit jelenthez ez és elmondjam neki?

2018. dec. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álom azt tükrözi, amit szeretnél. Csak akkor mond el neki, hogy mit érzel, ha ő is ad jeleket, mert így tönkreteszed a meglévő barátságot.
2018. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1es ha az álom azt tükrözi amit szeretnék akkor én szeretnék zombi apokalipszist? Mert nagyon nem szeretnék DE benne volt az a lány aki nekem tetszik...
2018. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mond meg neki az álmod csak mond el neki, hogy mit érzel, majd később említsd meg neki az álmod :)

Gl hf

2018. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 A kérdező álmára vonatkozott a dolog. :) Az álom megélt pillanatok, emlékek, félelmek és vágyak kivetülése. Nálad nem a zombi apokalipszis feltétlen a lényeg, habár ez lehet a félelmed, de ha helyzettől függetlenül ott a lány, akkor rá vágysz.
2018. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es válaszra..... hát az volt hogy én védtem meg még még benne volt pár álmomban 😂
2018. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek ugyanolyan sűrűséggel, mint ahogy azt tettétek korábban, akkor inkább hagyd a dolgot és ne mondd el neki.

Valószínűleg még mindig szereted őt, persze az lehet, hogy azért érzed úgy, hogy az érzéseid intenzitása csökkent, mert nem vagy a közelében annyit, mint régebben. Ha hiányzik neked, akkor próbálj közeledni hozzá. Ha ez a hiány érzet nála is megvan, akkor ő is közeledni fog hozzád.

2018. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!