Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáteremről álmodtam....

Jeverezi kérdése:

A pszichiáteremről álmodtam. Ezt elmondjam neki? Nagyon kellemes álmok voltak

Figyelt kérdés

Van egy pszichiáterem nő és huszonöt évvel idősebb mint én vagyok. De mégis szeretem nagyon.


Az egyik álmom az volt hogy egy francia ágyban feküdtünk Ő kávét ivott és reggel volt. Simogattam a kezét és beszéltem hozzá.


A másik álomban pedig ültünk a kocsiban Ő vezetett és meg mellette ültem és mentünk nyaralni mögöttünk ült egy kisgyerek azt nem tudom hogy lány volt e vagy fiú.


Sokszor gondolok a pszichiáteremre és nagyon várom hogy találkozzak vele. A modora figyelmessége nagyon tetszik. Egy igazi úri hölgy és még szép is!!


A kérdésem elmondjam neki az álmaimat?



2017. ápr. 12. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne.
2017. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
miért ne?
2017. ápr. 12. 20:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Na én meg a pszichiáteremmel vagyok így. De szerintem se mondd el neki, mert minek.
2017. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as! Ki tudja lehet jól esne neki hogy még az álmaimban is visszatér! A másik meg hogy nekem nagyon bejön hiába mondta annyi idős kb mint az anyukám de nekem bejön mint nő és tetszik nagyon külsőleg és belsőleg egyaránt! Előfordulhat hogy Ő is szeret engem?
2017. ápr. 12. 21:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Úristen! Akkor mondd el neki! De akkor minek teszel itt fel kérdést? Igen, elég valószínű, hogy viszontszeret. Neked tényleg orvosra van szükséged. Te nagyon ostoba vagy.
2017. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez így nem oké. Te egy páciens vagy a sok közül. Nagyon nem oké, hogy beleszeress. Ráadásul ő nem fog veled viszonyt kezdeni, az etikátlan.
2017. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Oidipusz komplexus.A Pszichológus tudni fogja.
2017. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz 7-es?
2017. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
68%-os ne haragudj de elég agresszívnek tűnsz kezeltesd magad!
2017. ápr. 13. 20:43
 10/16 A kérdező kommentje:
6-os! Értem én hogy etikátlan de most mondok egy példát. A papok is kikezdenek a kisfiúkkal vagy sokszor van az hogy börtönben szexel két férfi. Akkor az mennyivel etikátlanabb mint hogy összejöjjön egy páciens az orvosával??!
2017. ápr. 13. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!