Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből gondolhatta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből gondolhatta a srác, hogy tetszem neki, nem gáz lány létemre?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy ismeretlen fiú, és bejelöltem Facebookon, vissza is jelölt, ezután lájkolgattam neki, Instán is bekövettem, ott visszakövetett, ráadásul mikor megrngedte, hogy kövessem 5 régebbi képét belájkoltam. Ma már a srác is lájkolt nekem. Az a fura, hogy egyik barátnőm is bejelölte ismerősnek meg bekövette, de nem jelölte vissza és nem is követte vissza.


17/L


2018. dec. 21. 20:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdés helyesen: gondolhatta, hogy tetszik nekem?
2018. dec. 21. 20:38
 2/5 Angel369 ***** válasza:
Ja biztos,de inkább írj rá és ha visszaír meg ha keresni fog akkor lesz valami.
2018. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vette le, hiszen ez ember fuggo

Gáznak meg egyáltalán nem mondanám.

2018. dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem is írj rá, valami semleges üzenettet... dícsérd meg egy fotójat vagy kérdezz rá valamire amit a képen látsz... pl: hol vette azt a cipőt, vagy melyik utcában készült a kép, mert ismerős a környék... Utána úgy is átveszi a kezdeményezést.
2018. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak sejti, hogy tetszik neked. Ha elkezdesz közeledni hozzá, akkor maximum úgy könyveli el, hogy tetszik neked.
2018. dec. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!