Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csabitsak el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csabitsak el egy srácot akinek barátnője van?

Figyelt kérdés
Ő 19 én 16. Szerintem nem szereti a lányt egyáltalán. Tok nem úgy néznek ki együtt. Folyoson sosem fogja pl a kezet. Nem igazán beszéltem meg ezzel a sraccal és buliban sem tudok odamenni hozza mert gaz lenne. Rairjak szerintetek? Ha igen akkor hogyan ? Mit csináljak? Azt akarom hogy észrevegyen. Nem érdekel ha barátnője van én vele akarok lenni és ő is velem szerintem mert néha néz engem. És sokkal szebb vagyok szerintem mint a barátnője.

2018. dec. 21. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Tartsd tiszteletben a kapcsolatukat. Semmi közöd hozzá, hogy szereti-e vagy sem. Az csakis az ő dolguk, hogy szar-e a kapcsolatuk vagy sem.
2018. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Sehogy.

Nem téged választott, hanem azt a csajt, akit "nem szeret"...

2018. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem is ismert amikor összejöttek.
2018. dec. 21. 21:42
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Hölgyeim! Ezért ítélnek el minket a férfiak, mert az ilyen rongyokkal futnak össze. Elég volt ma a GyiK-ből. Pá!
2018. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Itt már nem csak én, hanem még pár ember megválaszolta neked a dolgot.

Értem én, hogy neked nem számít az erkölcs, de az jó neked, ha ezért cserébe könnyű vérűnek tartanak? Mi van, ha pont ezért nem fogsz kelleni neki, mert megbélyegez téged a srác? Elvégre ítéletet mondani gyorsan lehet.

Ezek nem indokok, amiket leírtál. Attól, hogy néha rád néz, és szerinted szebb vagy a csajnál, nem leszel feljogosítva arra, hogy szétrombold másnak a kapcsolatát. Egyáltalán miért hagyná ott a barátnőjét egy ilyen éretlen gondolkodású lányért, mint te?

Inkább hagyd, várd meg míg szétmennek. De... Ha ezért éveket kell várnod, akkor ne lepődj meg, csak azt fogja bizonyítani, hogy rossz megfigyelő vagy és túl sokra tartod magad. A szépség relatív, neki a barátnője tetszik, mert nyilván nem ok nélkül vannak együtt.

Fogadd el a tényt, csak te gondolkodsz másképp.

2018. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csakugy együtt vannak. Nem is illenek össze. Miről beszélgetnek ??? Velem jobbá osszeillik barátnőim szerint is.
2018. dec. 21. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez igen 16 évesen már ribizli vagy. Ez már haladás.
2018. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyél mar hulye.

Ne avatkozz bele. Majd amikor szetmennek, akkor irhatsz ra.

2018. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor fognak szét menni?
2018. dec. 21. 23:00
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Kezdesenk az arcodból vegyél vissza ezek után ne minősítés ug, egy kapcsolatot hog, semmit se tudsz rólunk.. Foglakoz a tanulással 16 évesen
2018. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!