Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam vele, mikor nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele, mikor nem gondoltam komolyan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összevesztünk és kimondtam hogy szakitunk hirtelen felindulásból, és mindketten most megvagyunk enyhén törve, végig felhozza, és jogosan..Szeretem és vissza szeretném kapni, mit tegyek?

#Szerelem-Szakitás
2018. dec. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, minek eroltetni ami nem megy? Azert kibekuljetek hogy 2 het mulva ismet ujra eljatszatok ezt a szakitosdit?? Neked meg legoznod kell, nem parkapcsolat.
2018. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Elmész hozzá, megmondod, hogy hülyeséget csináltál, szeretnéd, ha továbbra is együtt lennétek. Aztán meglátod, mit reagál.
2018. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 22. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy nem gondolkodtál akkor, mikor ezt mondtad. Ha szeret, és veled akar lenni, akkor azt úgyis ki fogja mutatni.
2018. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!