Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti kiakadnátok azon, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok azon, ha a párotok "megvicelne" titeket egy eléggé nem vicces témával (mármint kinek mi a vicces)?

Figyelt kérdés

Na szóval azt a storyt adta be nekem, hogy napok óta fáj a hasa, mármár annyira, hogy még mozogni se tud. Másnap azt mondta, hogy a kórházba van, megvizsgálták és kiderült, hogy rákos és már nincs sok ideje. Én persze elkezdtem aggódni és már majdnem elkezdtem sírni... Erre elkezdtem kérdezgetni, hogy a kórházon belül merre találom stb. Nem kaptam valaszt majd 2 órával később vissza írt, hogy ez mind nem igaz, csak már elkezdtem őt "leszarni" és hogy egy kis időre legalább megkapta a figyelmem... Elgondolkoztam,hogy most ennyire "beteges" vagy csak tényleg nem foglalkozom velem... Ti ezt normálisnak találjátok? Ti mit reagálnátok erre? (Bocsi a sok szóísmétlésért)

Köszönöm ha végigolvastad😁



2018. dec. 23. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Esélyes, hogy nem bocsátanék meg neki, ez nekem se vicces, ahogy az sem, hogy tojik az érzéseimre és meg akar leckéztetni ahelyett, hogy normál ember módjára kommunkálna.

Nem vagyok tini, de akkoriban is utáltam volna.

2018. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Én átgondolnam, hogy tényleg eleget törődtem e vele, bár ha már ilyet talál ki akkor tényleg bánthatja ez a dolog.

Szerintem, nem beteges csak van aki több figyelemre vágyik. És még mindig jobb, ha valaki ilyen mint olyan legyen akit nem is érdekel hogy milyen a kapcsolata.

2018. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szakítani ezért nem szakitanek vele, de esélyesnek tartom, hogy ebből nagy veszekedés lenne 😁

Ha nem foglalkoznek egy kis ideig a párommal, akkor ott valami nagy baj/elfoglaltsagom lenne, amit természetesen előre megbeszélnék vele.

De ez... Akkor sem normális... Szerintem az lenne az, ha együtt leulnetek, és megbeszelnetek a problémát.


Egy rákot egyáltalán nem tartok viccesnek... Persze kinek mi

2018. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Személy szerint utálom ha hazudnak nekem, utálom ha más manipulálni akar és ha valaki nem őszinte velem. Ha bármi problémám van szólok (pl azt érzem, hogy a másik hanyagol akkor szólok, párkapcsolatba fontos az őszinteség).

Én egy ilyen után szóba se állnék az illetővel, szerintem nem lehet megbocsáltani amit tett.

Maga az érzelmi háttér, hogy azt hitted akit szeretsz meg fog hallni és sírtál is miatta és ezt elmerte játszani. Az ellenségeimet jobban bírom, mert ők legalább szemembe mondják az igazat.

2018. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem díjaznám az ilyen hazugságokat. Nyilván kiakadnék, mikor rájönnék, hogy ilyen dolgokkal viccelődik velem, de ezzel már nem tudnék semmit se tenni. Legalábbis a megtörtént dolgot nem tudnám megváltoztatni, de elgondolkodtató lenne számomra, hogy ha erre képes, akkor mi mindent csinálna még meg.

Személy szerint elgondolkodnék azon, hogy akarok-e még valamit tőle. Értem én, hogy azért csinálta, mert nem kapott elég figyelmet, de ezt másképp is jelezhette volna, ezzel a viccel szerintem egy határt átlép az ember.

Én úgy gondolom, hogy ha valamit szemtől szembe kimondunk a másiknak, az többet ér bármilyen beteges és kevésbé beteges viccnél.

2018. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!