Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Második éve járok gimibe, már az első évben megtetszett az egyik lány. Neki volt 2 barátja gimi ideje alatt most szerintem nincs senkije. Nekem meg egyáltalán nem volt senkim. Már a második éve gondolkodom hogy mit tegyek. Ebbe az évben az osztályon belüli karácsonyi ajándékozásban őt húztam. Suli után írt akkor hogy nagyon tetszik már hordja is ( fülbevaló). Még ugye 2 év van hátra elvileg a gimiből. Februárban lesz egy sulis bál ahová szerintem jön ő is. Itt el szeretném mondani neki hogy tetszik nekem. De nem tudom hogy megtegyem-e elvégre ha rosszul sül el ugyanúgy 2 év lenne még. Mit tegyek??

Köszi a válaszokat és hogy végig olvastad.

16/l 16/f



2018. dec. 25. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés és -találás mindig kétesélyes: vagy, vagy. Merj próbálkozni! Azt hiszed, hogy amennyiben nem akar veled kapcsolatot teremteni, akkor közhírré teszi az iskolai faliújságon? Nem! Elmondja a barátnőjének és ennyi. Ha az elutasítástól fogsz félni egész életedben, akkor neked semmi sem fog sikerülni, mert meg sem próbálod elérni!

Idős férfi vagyok.

2018. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szerintem először tudd meg tényleg van e valakije vagy nincs...aztán tudd meg mi a hobbija és kezdj el te is az iránt érdeklődni.Persze ezt valahogy add a tudtára.próbálj vele fokozatosan egyre többet kommunikálni.De ne támadd le rögtön!!!Mindenképp hívd el a bálra!és akkor dönts hogy megmondod e neki.Sok sikert!!!
2018. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De kis cuki vagy:) kihasználhattad volna, hogy írt a fülbevaló miatt, még az is lehet, hogy ez egy kezdeményezés volt a részéről, beszélgess vele, kérdezd meg, milyen volt a karácsony, stb stb., Hívd el sétálni, randizni, úgyis egyértelmű lesz, hogy tetszik neked, felesleges nyíltan közölni :) ismerkedj vele, nem veszíthetsz semmit, fiatal vagy, lesz még részed elutasításban, ne aggódj :D de ha nem vállalod a kockázatot, akkor viszonzásban sem lesz részed! :)
2018. dec. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatásokat és a válaszokat. :D
2018. dec. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!