Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba, de nem tudom, ő mit gondol, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok végzős gimiben és van egy lány osztálytársam, akibe beleszerettem. A gond csak az, hogy nem beszélgettünk, sőt igazából semmi közeledés nem volt se felőle se felőlem. Mit csináljak ilyen helyzetben?

2018. dec. 26. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
osztálytárssal nem szokás
2018. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár van az a mondás, hogy házi nyúlra nem lovunk, és az első is kb ezt mondta, mégse ertek ezzel egyet.

Én is kezdtem már ki osztálytársam.persze számítottunk, de nincs az a rosszindulat közöttünk, amit olyan sokan meg jósolnak

Szimplán menj oda, beszélgess vele (ne hangzon olyannak, mintha kikerdezes lenne, legyen humoros) utána meg hivjad el valahova. Ha kavezik kavezni, ha nem teazni, esetleg meki is jó. Vagy csak egy sima seta

2018. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legkönnyebben úgy derítheted ki az ő gondolatát, hogy közeledsz felé. Egy egyszerű beszélgetés során általában már le lehet szűrni, hogy akar-e valamit a másik fél vagy sem.
2018. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el bulizni! Hogy ne legyen kínos, hívhatsz több osztálytársadat és akkor kérdezd meg a lányt is, van-e kedve. Legyél vele végig, beszélgessetek, táncoljatok, de ne fogdosd nagyon (kivéve, ha nagyon egyértelmű lenne, hogy ő is vonzódik hozzád!). Mesélj majd, hogy alakult! Én is hasonló cipőben járok ;) !

18/L

2019. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlen nem ME a monogramod?
2019. jan. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!