Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik örök szerelem? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örök szerelem? Többi lent❤️

Figyelt kérdés

Létezik az, hogy valaki 12-13 évesen beleszeret valakibe, és egészen a halálig elkísérik egymást?

Azért kérdezem, mivel szeretem a régi könyveket, és többször olvastam bennük gyerekkori szerelmekről amik a halálig tartottak... Csak azon gondolkoztam hogy ez a 21. században is létezhet? Mivel állítólag a gyerek szerelem ugyan olyan erős tud lenni mint a felnőtt...

Valakivel történt eleve ilyen?



2018. dec. 27. 01:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én is sok ilyen könyvet olvastam, de a mai generációra nem jellemző.
2018. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szilvia770 válasza:

Az örök Szerelem titka avagy egy bika betörése.



Igen tudom mindenki aztmondja, hogy egy férfit a hasán keresztül kell meghódítani és megtartani.

Sajnos nemtudtok főzni.

Ezért más módszert Kellett találnom. Hisz tapasztalatból tudtam, hogy a férfi szerelme múlandó. (Főleg az esküvő után mikor már megszerzett) Persze röktön eszembe jutott egy kínai módszer. Megtaláltam a megoldást! Először féltem, hogy bánt majd, vagy ami rosszabb kidob még az esküvőnk előtt. Úgy döntöttem, hogy akarja vagy semm, be fogom törni!


EZT HOGY CSINÁLTAM??

Egyszerűen: Miután felvette a kisgatyáját

TÖKÖNRÚGTAM TELJES ERŐMBŐL!

(Jól eltaláltam!)

Most biztos nem érted. Pedig egyszerű a képlet. Közel nullára csökkentettem a tesztoszteronnyát. Először megilyedtem.

Arra gondoltam mikor nem a saját hangján szólalt meg, hogy nem kellett volna. féltem, hogy kikapok.

(el akartam futni)

Arra már nem emlékszem, hogy mit mondott szegény de MEGLEPŐEN GYORSAN lenyugodott és megölelt. Ekkor tudatosult bennem, hogy Sikerült! Ő az enyém és soha nem hagy el, senki máshoz nem fog tudni kötődni!

(ugyanis ahhoz tesztoszteronra és több hormonra lenne szüksége de az már az enyém!)


NE KASZTRÁLJ ,HA NEM VAGY BIZTOS MAGADBA! NEKI TE LESZEL AZ IGAZi!

Egy gazdás lesz!



Mellékhatása annyi volt, hogy 3 évig nem született gyermekünk és utána is csak lányok!

Persze van egy csómó mellékhatás de az mind pozitívum!

1. 37 éve boldoggátesz!

2. Azóta mindíg szótfogad és bármit csinál értem teszi!

3. Ha megkérem, hogy maszírozza meg a lábam (vagy nyalja ki a fenekemet) nem mond nemet sőt élvezi, hogy kényeztethet. (Előtte én maszíroztam)

4. Olyan dolgokat is megenged amit nem is reméltem!

5. Úgy szeret és úgy néz rám mint fiatalon!

6. Nem büdös a lába!



Örök Boldogságot nektek is!

2018. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!