Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret engem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret engem vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban akibe nagyon szerelmes vagyok sokat chatteltünk bés beszélgettünk.Egyszer suli utén elhivtam sétalni nagyon jól éreztük magunkat és mivel tudtam hogy én is tetszem neki rákérdeztem hogy szerinte lehetne e több közüttünk.Azt mondta igen erre már ő is gondolt csak nála ez nem megy ilyen gyorsan,de a séta végén egy hosszú öleléssel bucsúztunk el.Utána suliban úgy éreztem hogy picit kerül és össze van zavarodva.Szünet előtti utolsó nap megvártam suli előtt és megleptem 1 csokival karácsonyra picit beszélgettünk de sietett a buszhoz.Szünetben nem tudunk találkozni mert mind2en el utaztunk. Chaten bocsánatot kért amiért picit került de megijedt ettől a kapcsolattól mert még mindig érez vmit az exe felé és addig nem akar új kapcsolatot ,de mindig mondja hogy szeret csak még adjak neki 1 kis időt.Én is szeretem de félek attól hogy hiába fogok várni rá mert a végén csak pofára ejt és nem lesz ebből az egészből semmi. 16f 15l Kérlek adjatok vmi tanácsot

2018. dec. 28. 20:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az exe nagyon csúnyán kioffolta hónapokkal ezelőtt és állitása szerint már egyátalán nem szereti csak nem tud túl lépni azon h ennyire megbántotta.Én probálok vele nagyon kedves és türelmes lenni de már kezdem fel adni.
2018. dec. 28. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ahogy elmondtad, szerintem nem játszik veled. Adj neki még időt.
2018. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van meg hiányzik is elég rendesen de nem sokára újra látom
2018. dec. 28. 20:50
 4/8 Resistor válasza:
Kedves kérdező, hasonló hintában vagyok én is. Életkorunk is hasonló, és a szituáció is. Énis borzasztóan ideges vagyok, de szeretem és úgy érzem megéri várni rá. Neked kell eldöntened mit érzel iránta, és hogy vársz e rá. De ha szereted úgyis várni fogsz rá.
2018. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. dec. 28. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

En is szerettem exem elso szerelmem meg mai napog nem tudom magam tuktenni elrelt 1 ev o szakitott de en huyke meg mindig szeretem es parkapcsot meg mindig nem akarok.szerintem melyen o is remenykedi exe irant..

.es ha nem jon ossze neki v sikerul elfelejtenie teljesen nekem se megy 1 eve mar xD akkor ha ugyerzi keszen all egy kapcsira bitos szol ...:) addig eld az eleted.1 eleted van te se varj ra orokke.azert tartsd nyitva a szemed mas lanyok irant is....legyen b terv xD csunya hangzkk de legalabb en megmondom az oszinte velemenyem:)

2018. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben adnék neki még időt, hogy eldöntse mit szeretne. - Így el tudod kerülni a pofára esést, és ő se fog olyan kapcsolatba belemenni, amire még nem áll készen.

Empatikus lennék a helyedben, és minél többet segítenék neki, hogy tisztázza ki iránt mit érez. Örülj szerintem annak, hogy nem ugrott fejest az ismeretlenbe, amikor még bizonytalan, veled se szeretne játszani (amúgy is aki mások érzésével játszik annak a sajátjai is üresek)

Támogasd, közelítsd meg őt lépésről lépésre, ne siettesd, és mindenekelőtt ne neheztelj rá ha esetleg máshogy alakul mint vártad, hiszen nehéz kettős helyzetben van.

2018. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm szépen sokat segítetek probálok vele tényleg türelmes és megértõ lenni. Azóta kiöntötte még egyszer a lelkét és tényleg nagyon sajnálja hogy picit hanyagolt és minden erejével azon van hogy túl lépjen az exén és csak rám tudjon koncentrálni
2018. dec. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!