Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélyem lehet nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet nála?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktunk beszélgetni, és amikor beszélgetünk, akkor általában 1-2 órát beszélünk. Élőben még nem beszéltünk, de ismerjük egymást, mert egy városban élünk. Jól eltudunk beszélgetni, és szokott nevetni is azokon amiket írok neki.Csak annyi a gond, hogyha én nem írok neki akkor ő nem keres/ír.

Így maximum barátság lehet?

Én 17/F ő 16/L


2018. dec. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem is ez a bajom sok lánnyal, mármint nem baj, csak jól eltudunk beszélgetni és nem ír sosem :(

De szerintem találkozzatok, azt ajánlom :D de jó sokszor

Aztán ő is tudni fogja, hogy mit akar :)

2018. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az már jó, hogy órákig elbeszélgettek.

Mennyi ideje beszéltek?

Mit értesz azalatt, hogy ha te nem írsz neki, akkor nem keres? Mennyi időre gondolsz? Mi volt a leghosszabb idő, amíg nem beszéltetek?

2018. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova!pl.sétálni,beszélgetni,kajálni,kávezni stb. Az oké hogy interneten beszéltek de azért élőben mégis jobb.:)Sok sikert:)
2018. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pár hete beszélünk, és 1-2 nap volt úgy, hogy nem beszéltünk, mivel én nem írtam rá.Ha írok neki, akkor szívesen beszélget velem (szerintem), de amúgy magától nem akar rámírni, és ezért gondolom úgy, hogy lehet, hogy nincs nála esélyem.

Egyébként terveztem elhívni sétálni, vagy valahova :)

2018. dec. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!