Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet nála esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem? Mit tehetnék hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 vagyok és nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. Amikor anyukám megtudta nagyon kiborult, és eltiltott tőle azt mondta ő rossz ember és nem mehetek a közelébe. Sajnos eddig nem is sikerült. A szomszédunk egyébként 24 éves és egyedül lakik. Nagyon helyes, nagyon szerelmes vagyok belé de egyszerűen nem merek elé állni. Mindig zavarba vagyok ha látom pedig már ezersze elképzeltem milyen sorszerű lenne ha bent ragadnánk a liftben vagy ilyesmi. Tudom butaság ilyenekről ábrándozni de nagyon oda vagyok érte. A baj csak az hogy ő észre sem vesz és nem tudom mivel hivhatnám fel magamra a figyelmét.
2018. dec. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Felnőtt nem való egy gyerekhez,de ez csak az egyik ellenérv
2018. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van barátnője? Ha van reménytelen de ha nincs és még helyes is akkor ott valami gyanús
2018. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt de nem rég szakítottak.
2018. dec. 6. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!