Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de a barátom is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már tavaly szeptember óta szerelmes vagyok a lányba de eddig nem mertem kezdeményezni viszont szerintem a lány is érdeklődik felém volt már erre példa. Mindennek tetejébe mikor idén szeptemberben már elhatároztam magam hogy igenis elviszem egy sétára az egyik közeli jóbarátom szintén elmondta nekem hogy szerelmes a lányba (ő nem tudja hogy én is) de már szeptember óta nem történik semmi köztük, de láthatóan a lány felé is érdeklődést mutat. Egyszer megkérdezte a bizonyos barátom hogy nincs e valaki aki tetszik nekem, én teljesen leblokkoltam és csak annyit mondtam hogy nincs. Most teljesen félek, nem merem elhívni a lányt mert félek hogy elromlana a barátság, annak ellenére hogy még semmi se történt lassan fél éve a barátom és a lány között. én eddig vártam, és most nem tudom mitévő legyek, nagyon szerelmes vagyok a lányba de a barátom se veszíteném el.

2018. dec. 30. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Már pedig döntened kell.Ha nem döntesz,majd dönt az élet.
2018. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vajon mi lenne a jobb döntés? És sokkal inkább azért vagyok bizonytalan mert mondták már osztálytársaim hogy a bizonyos barát már letett róla de másfelől meg az ellenkezőjét is hallom meg látom. És nem tudom hogy vajon a lány jobban vonzódik e hozzá mint hozzám. Számomra elsőre egyértelmű volt szeptemberben hogy le kell mondjak a lányról mert így sokkal jobb lenne mindenkinek, de mondom nem látok semmi változást azóta és most megint bizonytalan vagyok és szerelmes
2018. dec. 30. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is a baratoddal kell korrekten megbeszeli a dolgokat, hogy neked is tetszik a lany szeretnél esélyt adni annak, hogy közelebbről megismerd, mivel latod, hogy ő se halad előrébb a dolgokkal. Ha ertelmes haverod van akkor nem fog belekötni a boldogsagodba:)
2018. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Mennyire szereted a lányt? Ha nagyon, úgy érzed mindennél jobban és fontos neked, akkor ne foglalkozz a haveroddal. Nyugodtan hívd el randizni a lányt.
2018. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Hát tedd tönkre a barátod esélyeit a lánynál. Persze nem azt mondom hogy terjeszd el róla hogy nem tudom milyen szar meg beteg ember de szellőztesd meg a legrosszab tulajdonságait de csak úgy hogy ő ne tudja meg hogy ezt tőled tudják.
2018. dec. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánynak kell döntenie. Ha neked van vele esélye és akkor,ha a barátod igaz barát,örülni fog nektek és nem áll köztek. DE! Ez fordítva is igaz. Beszélned kell a barátoddal
2019. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akarki akarmi válasza:
Akkor boxoljatok le.... Kerdezzetek meg a csajt kinek van tobb eselye..)
2019. febr. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben voltam, csak fordítva, a csaj a haveromra ment rá viszont a haverom inkább engem választott, de ha összejöttek volna nem tudtam volna utalni stb. Egy sörözés mellett megbeszéltük és ennyi :D
2019. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!