Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen esetben mit csinálhatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit már hosszú hónapok óta ismerek és csak most kezdtünk el randizgatni.

Ez volt a 3. randink és már a másodikon odabújtunk egymáshoz és kézenfogva mentünk.

A 3. randi is így sikerült, de láttam hogy nem merte a fejét rám tenni vagy ha rám is tette pár másodpercre.

Pedig én is odabújok hozzá.

Utalt arra hogy ő szerelmes, de nem mondta még el, pedig én is szerelmet érzek iránta.

A holnapi napon találkozunk és együtt töltjük a szilvsztert.

Szeretnék vele csókolózni, sőt azon is gondolkodtam hogy kezdeményezek csak ez furán hangzik.

Mit gondoltok mit kéne csinálnom?

UI: Kérlek segítő választ írjatok!

17/L


2018. dec. 30. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagytok szerelmesek egymásba! Ez még csak szimpátia, tetszetek egymásnak. A leírtak alapján nagyon amatőrök vagytok, nyugodtan kezdeményezz, legalább neked legyen tököd, ha neki nincs, mert ez a húza-vona nem vezet semmire.
2018. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is merj kezdemenyezni, bar azert ha mar osszebujtok akkor talan o is le gig kapni;)
2018. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet félosebb a pasid mint gondolnád ,csókold meg ,vagy kérdezd meg hogy valami gond van-e veled
2018. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!