Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Húgom baratnője néha átjár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom baratnője néha átjár hozzánk és folyamatosan engem néz! Szerintetek szerelmes belem?

Figyelt kérdés
A keresztanyukam elvállt és talalt magának egy férfit es a férfinek van egy gyereke aki lány és mivel a keresztanyukám vagyis az anyukam testvére ezért att szoktak jarni hozzánk és szokott jönni az a lány is! Az a lany a húgom baratnője! Mikor nalunk van az a lány mindig engem néz! Minndig tőlem kér segítséget éss elég sokszor a közelembe szeretne jönni! Szerintetek szerelmes belém?

2018. dec. 31. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mindenesetre biztos tetszel neki!
2018. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
A szerelemnek ehhez még nincs köze, de mindenesetre valami dolgozik benne ami miatt keresi a társaságod.
2018. dec. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Max tetszel neki. De az nagyon valószínű, ha nem csak te látsz bele sokat. Ugyanis ha valakit sokat nézel, az illető egy idő után szintén elkezd nézni csak úgy kíváncsiságból, hogy most akkor bejön-e neki, érted...
2018. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Meg kell keffenteni!
2018. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Úgy szeretem, hogy a kis tinifacok szerint ha egy lány pislog kettőt már szerelmes belé. Ennyire nem a földön jártok?
2018. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
#4 Szegény lánynak még a korát sem tudod... De persze, fektesse meg mondjuk a 17 éves fiú mondjuk a 12 éves lányt, mi van abban... Elvégre, "nem a kor számít".
2018. dec. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Igen, ez elég egyértelmű.
2018. dec. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keresztanyuka vagy nagynéni
2018. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:
18%

A központozásról hallottál már? A mondat végére "." és nem "!" kerül alapesetben. :D Először járd ki a 6.-ot utána beszélhetünk a csajokról.

Amúgy ettől még nem lesz szerelmes, mekkora hülyeség ez már. XD

Ha tetszik / kedveled akkor hívd el valahova és kiderül.


12-17: M.O.-n ez törvényes.. XD Bár ettől még morálisan eléggé kérdőjeles.

2018. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy törvényes. Csak tudnám miért.
2018. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!