Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác bnomnek, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác bnomnek, de nem is nagyon ismeri, Csak az a baj, hogy sok a korkülönbség!?

Figyelt kérdés

LEGJOBB BARATNOMROL VAN SZO !!!

egy gyorsetteremben dolgozik a srác, meg nem is beszélt vele, de "felfigyelt" ra elegge. A fiu 20éves. Baratnom 6 evvel fiatalabb. Most mit csináljon ? Mindig rola beszel :D


2019. jan. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz szex es ennyi!;)
2019. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert ilyen dolgokba nem akar bele menni 😂
2019. jan. 1. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl fiatal a csaj, csak kepzelodik, hogy milyen jo a pasim
2019. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pasi.*
2019. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmmel is ez a helyzet ,csak ő 16 éves a srác meg 23 és minden nap irogatnak ,viszont nem a közelben lakik a srác ,de rég óta ismerik egymást .

A barátnőm még egy 26 éves sráccal is beszél .

Az idősebbek jönnek be neki ,vagy is az idősebbek érdeklődnek iránta jobban .

Csinos lány és érettebb is kicsit illetve idősebbnek néz ki ,de csak 1-2 évvel többnek nem .

És ezt a helyzetet meg én se tudom hova rakni ,de én egyenest megmondtam neki ,hogy túl idős hozzá ,más életszakaszban vannak és irtó nagyot fog koppanni .

Szerintem te is mondd meg neki kicsit kiábrándítóan ,mert az idősebbek több mindent is szeretnének (pl.szex ),amit a barátnőd gondolom még nem akarna (mert még korai lenne)

Úgyhogy féltheted a barátnődet ,mert van miért .


16/L

2019. jan. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!