Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mire gondol a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire gondol a srác? Mit érez?

Figyelt kérdés

Van egy edzőtársam aki egyben az egyik legjobb barátom is. Én szerelmes vagyok belé, ezt ő nem tudja. Nekem beszélt egy lányról aki bejön neki és próbálja felszedni. El tudnám fogadni, hogy nem belém szerelmes, csak az a baj, hogy nem ilyen jeleket ad. Mivel egy társaság vagyunk, ezért együtt járunk bulizni, ahol iszunk is. Ilyenkor mindig az én társaságomat keresi és simogat, ölelget, puszilgat, csók is volt már. Másnap mindig mondja, hogy ez csak az alkohol hatása volt és elnézést kér. Józanul nem ad ilyen jeleket. De ha valakiből az alkohol azt hozza ki, hogy mindig egy bizonyos lányra nyomul, akkor ott más is áll a háttérben szerintem. Vagy túlgondolom ezt az egész helyzetet és tényleg csak az alkohol, és az hogy nem utasitom vissza az oka a dolgoknak? Érdekelne a véleményetek.

17L


2019. jan. 1. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Részegen csókol meg mert szívesen lefeküdne veled. Ha józanul nem ad jeleket, akkor nem akar tőled semmi komolyat. Széttenni szétteheted neki, de sose fog szeretni.
2019. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván érez valami vonzalmat irántad, hogy ez szerelem-e, azt kétlem. Vonzódik hozzád, te meg sodródsz az árral, simán lekap és akkor ne esne le neki, hogy mehetne több is, inkább elnézést kér?

Hm, valószínűleg nem akar egy barátságot tönkre tenni egy nem szerelemért.

2019. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!