Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor mit gondol a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit gondol a srác? Egyik nap még szuperül elvoltunk, azóta, másfél hete nem ír, nem válaszol.

Figyelt kérdés

Nem voltunk együtt, de eléggé a küszöbén voltunk sztem. Szóval én úgy éreztem, hogy ezt az ismerkedés fázist vagy egy egyértelmű igennel, vagy egy egyértelműen kimondott nemmel kell majd lezárni.


Nos, szép volt minden kicsit több, mint egy hónapig, és akkor egyszer csak eltűnt, nem írt, nem válaszolt. Ennek semmi előzménye nem volt, egy tök átlagos messenger beszélgetés után történt.


Utána két nappal, amikor még mindig nem írt, arra gondoltam, hogy arra várhat, hogy én lépjek valamit, mert eddig legtöbbször ő írt rám. Akkor küldtem neki egy vicces képet, amiről tudtam, hogy tetszeni fog neki, hogy "ezt nézd meg, haláli:D", de erre sem reagált.


És tudni szeretném, hogy mi van, de ezután ráírni eléggé loholós lenne, meg hisztizni sem szeretnék. Az lenne a legjobb, ha ő írna, de nem tudom, mikor fog / fog-e egyáltalán.


És nem az a fajta, aki szó nélkül faképnél hagyna bárkit is, mert eddig is, ha bármi felmerült benne, azt elmondta.


Fiúk, ilyenkor mi van? Én tehetnék bármit is, hogy kiderüljön, mit akar a fiú?


2017. jún. 11. 09:38
1 2
 1/12 papagenou ***** válasza:
találkoztatok már személyesen? hívott randira?
2017. jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először egy buliban találkoztunk, ott ismerkedtünk meg, aztán megbeszéléses alapon egy random helyen, mert épp mindketten arra jártunk. Azóta csomószor mondta, hogy találkozzunk, én meg mondtam, hogy oké, de semmi konkrétum nem hangzott el.
2017. jún. 11. 09:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én volt hogy meguntam mert nem akart 1 hónap után találkozni a lány és hagytam a fenébe pont így. Ha halasztgattad a találkozót lehet hogy emiatt nem vesz figyelembe már
2017. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű vagy rájött nem kaphat meg csak úgy és inkább lerázott. De az is lehet hogy más lány "lépett" a helyedbe akivel meg most jól elvan.

Figyelj...ne agyalj ezen, ha így viszonyult a dologhoz hogy csak úgy lepattintott akkor inkább örülj hogy most történt, mert kiderült mennyire is "jófej". Eléggé bunkó módon csinálta.

2017. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, lehet, hogy más lány került a képbe, de azért az elég alap lenne, hogy velem egyértelműen lezárja a dolgot..


Egyébként én pont hogy nem halasztgattam a találkozót, sőt. Csomószor feldobtam a labdát, hogy pl vasárnap hú de jó, szabad vagyok egész nap, nem csinálok semmit, vagy éppen ha ő megemlített egy találkozót, hogy majd egyszer, akkor megkérdeztem, hogy mikor, de annyit mondott, hogy meglátjuk.


Nem agyalok rajta annyira, nem emiatt leszek lelkibeteg, nem is vagyok fülig belehabarodva, csak azért jó lenne tudni, mi van:D

2017. jún. 11. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fogod megtudni, szerintem hagyd és ne is foglalkozz vele. így jársz a legjobban és fel a fejjel :)
2017. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak játszott veled. Tényleg jobb hogy most derült ki.
2017. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Irkodással nem.sokra mész . Személyessen kellene beszelgetnini. Mert ugye az 2 külömböző dolog ha irkodsz meg személyesen beszélsz.
2017. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyan olyan helyzetben vagyok mint te, engem is nagyon össze zavar.Talán hagyd rá, tudom, hogy nagyon szar érzés, de nem fuss olyan busz után ami nem vesz fel én már így vagyok vele. Nagyon rossz ezt belátni :/ főleg, ha voltak érzéseid iránta.
2017. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Velem szóról szóra ez történt. Én úgy álltam hozzá, hogy én részemről mindent megtettem (nekem sem írt vissza, vagy ha mégis elég flegmán), de ha erőlteted, abból semmi jó nem lesz. Ahogy már írták, szerintem is úgy jársz a legjobban, ha nem foglalkozol vele.
2017. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!