Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjak a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak a barátnőmnek nemet?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha épp egy olyan dolgot csinál, nem merek neki nemet mondani, hogy nehogy megbántsam vele. PL.: előző héten levágatta a haját, ami nekem személy szerint nem tetszik, de nem akartam ezt elmondani, hisz féltem, hogy ez neki nem esne jól

2019. jan. 3. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Én megbeszéltem a párommal, mielőtt levágta a haját. Nem engedtem neki, hogy nagyon rövid legyen.

Most már ne sértsd meg azzal, hogy nem tetszik neked. Ha újra hosszú lesz neki akkor mondjad, hogy így tetszik és akkor legközelebb nem vágja le :).

2019. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amig ilyen nyamnyila, onbizalom nelkuli kisfiu vagy, sehogy ne mondj neki nemet, mert meg a vegen elhagy, es nem hoz tobbet kakaot delutanra.
2019. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
#1: 'Nem engedtem neki, hogy nagyon rövid legyen.' - miert, talan a tulajdonod...? Onallo emberi leny, azt csinal amit akar, akkor is ha neked az nem tetszik.
2019. jan. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan, attóleg még hogy a párod az nem azt jelenti hogy nem egy cselekvőképes önálló ember. Azt csinál amit akar, ha nem tetszik ne járj vele.
2019. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kikérem a párom véleményét, mielőtt ilyesmit csinálok. Vagy megfogadom, vagy nem. A válaszstílusától függ:)
2019. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is levágattam múlt évben a hajam és a párom a szemembe mondta hogy neki a hosszabb jobban tetszett, meg amúgy is jobban állt.

Hülyeségnek is éreztem utána, de nem sértődtem meg. (bár ez lehet azért van mert semelyikünk sem dramatizálja túl a dolgokat)

16L

2019. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!