Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjak nenet egy...

Hogyan mondjak nenet egy barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Most is semmi kedvem őt ebven a hidegben kísérni, de 2 hete megígértem...


Ugyanilyen esetben ő nem tenné meg. Rengeteget kellene tanulnom.


2018. nov. 30. 05:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha megigėrted, akkor csakmert nincs kedved ne mondd le!
2018. nov. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova kell elkísérni? És miért ígérted meg neki? Amúgy ha olyan helyre kísérted volna, ahová amúgy egyedül is odatalál, én a helyedben lemondanám.
2018. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kell kisérgetni?
2018. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova és hogy milyen alkalomból, ha kell neki a támogatás ehhez a bizonyos dologhoz akkor kiserd el.
2018. nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ha kell neki a támogatás és azért kért meg, mert bízik benned, akkokr szerintem jobb lenne elkísérni.

Én rendszeresen jártam úgy, hogy pl. megbeszéltem valakivel valamit hetekre előre és az illető az utolsó pillanatban lemondta, vagy ha adott találka előtt felhívtam, már nem is emlékezett rá, hogy megbeszéltünk volna bármi találkozót. Ezek a dolgok fájtak nekem.

Nem barátnőről hanem barátról volt szó esetemben.

2018. nov. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha kifejtened a kerdest normalisan. Ha csak valami jelentektelen dologrol van szo es csak nem akar egyedul menni akkor nem muszaj vele menned.
2018. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem az ilyen ideböffentek 2 tőmondatot jellegű kérdéseket aztán visszafekszem aludni, és 9 óra múlva visszanézek. És igazából csak azt akarja, hogy azt mondjuk amit hallani akar: ha tanulnod kell és ő nem menne veled, akkor ne menj vele. Tessék, most ideírtam amit kell. Nem tudom mi értelme az ilyen kérdéseknek.
2018. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Be a városba, ami nagyon messze van és állásinterjúra megy.


Elkísértem végül, most vásárolgatok magam...

2018. nov. 30. 08:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hát akkor az esetet lezártuk. :D
2018. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!