Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én is tetszem neki? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki az osztálytársam, mindketten 11.-esek vagyunk, és egy jó ideje már tetszik.


Más lánynak nem igazán tetszik ő, hiszen nagyon furcsa jelleme van. Kicsit paranoiás, mindig védelmi eszközökkel jár, ez alatt azt értem, hogy mindig van nála kés, vagy valami ilyesmi. És az sem segít a helyzeten, hogy kifejezetten introvertált, ez alatt azt értem, hogy nem szeret emberek között lenni, éppenséggel utálja őket. Ha valaki a közelébe megy jó eséllyel megtámadja őt, főleg szóban, csak beszól neki, de volt már példa arra is, hogy verekedett.


Sok ideig úgy gondoltam rá, hogy egy beteg ember, de mostanában elkezdett kicsit érdekelni, mert olyan fura karaktere van, hogy nagyon kíváncsi vagyok rá.


Elkezdtem felé közeledni. Ráírtam messengeren, mert ott nem ver meg, beszélgettünk egy kicsit, de nem volt túl szószátyár, aztán a végén én úgy gondoltam, hogy tök jó hangulatban váltunk el. Másnapra viszont letiltott, nem tudtam neki írni. Suliban rákérdeztem, mire ő kirohant az osztályból, és a következő óráról is késett.


Azóta mindennap próbálok beszélgetni vele, és tegnap volt az első alkalom amikor úgy beszélhettem vele, hogy nem hagyott ott, hanem végig hallgatta, igaz nem mondott semmit, de legalább nem hagyott ott.


Abban már szinte biztos vagyok, hogy már nem vagyok annyira közömbös neki, legalábbis nem utál mint mindenki mást, de a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy szerintetek bármennyire is megéri-e ezt folytatnom, vagy inkább ne "zaklassam", mert ezzel nem vagyok rá jó hatással.


Mindenkinek előre is köszönöm a válaszát!

17/L



2019. jan. 4. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Írsz privátot?
2019. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne vele összebarátkoznod. Hisz neki se jó (szerintem) ha nincsenek barátai. Hátha benned megtalálja azt a barátot akit elképzelt magának hisz a introveltált emberek is barátkozznak csak nem mindenkivel. Lehet a múltban történt vele valami amitől ennyire félénk de az is lehet hogy a jelleme. Szerintem érdemes felé közeledni "megpuhítani" kicsit hátha sikerül neki feloldodnia és kialakulhat egy barátság elsősorban. viszont a lényeg az hogy ne rohand le hanem csak egyszerüen pl kérdezz a napjárol , hogy van stb a többi meg később ::)
2019. jan. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz tovább, de nagyon óvatosan, hiszen egy eléggé ideggyenge srácnak tűnik, és ezt most minden rosszindulat nélkül írom. Nagy valószínűséggel sok trauma érte már eddigi élete során, ezért ennyire bizalmatlan másokkal szemben. Az ilyen embereknek általában egy megbízható személyre van szükségük, akivel bármit megoszthatnak, akinek a közelében biztonságban érezhetik magukat. Most lehet, hogy megijedt kicsit a közeledésedtől, mert ilyenre még nem volt eddig példa, de semmiképpen se add fel, mert lehet, hogy a későbbiekben te lehetsz számára az a lelki támasz, amire szüksége van. Sok sikert. :)
2019. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mrwenisteryt válasza:
Szerintem hívd el hozzád beszélgetni. Magamból kiindulva, szerintem nagyon megbántotta valaki, vagyis inkább valakik. Azért hord magával kést, hogy ezzel tudassa, ő bizony egy magányos farkas, semmit nem akar senkitől. Az érzéseit nem mutatja, próbálja mutatni azt, hogy erős, mert belül összetört. Azért hívd el magadhoz, mivel hidd el, meg fog nyílni és gondolom ha elfutott, az azt jelenti hogy kedvel és eszébe jutott hogy egy volt kapcsolata miatt ilyen most. A kést nem fogja használni, nyugi. :)
2019. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!