Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem?

Figyelt kérdés

Règebben volt egy lány még akivel kavartam és imádtam.. màsodszorra voltam szerelmes, akkor voltam 15 éves..majd 16 évesen összevesztem vele. Hatalmas nagy fájdalom volt. Nem a barátnomet vesztettem el (igazabol “hivatalosan nem is volt az) hanem a barátomat...:(( de pár hónapja túl tettem magam rajta.. hosszú ido volt, de vhogy tobbszor osszefytottunk és o se tudta rendesen elengedni a dolgot így nem volt könnyu dolgom. MAJD most talalkoztam szilveszterko egy csajjal és minden megváltozott. Tök jól el voltunk, éjfelkor oda is jött hozzám a barátnojevel es megolelt. Majd a hbban egy ora mulva kiutottem magam felelotlenul..

De en nem akarom ezt az egeszet elcseszni.. Valszeg az idiotasagom miatt, kicsit mashogy kezel, de annyira szimpatikus volt, h nem birom elengedni. Ilyenben meg sosem kellett tanacsot kernem, de lanyok, sracok szerintetek hogyan folytassam?? Egyszer mar beszeltem vele egy kicsit buli utan, most mit csinaljak?


Mivel lejarattam magam, kicsit meg van nehezitve a dolgom..:(


Kerlek, segitsetek, lanyok nalatok mi valna be?



2019. jan. 4. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor sokan égnek le, nem olyan nagy baj ez, ne hozd fel neki csak ha kérdezi, de egyébként tárgytalan😅 írj neki hogy találkozzatok, de most jobb körülmények között🤷🏽‍♀️
2019. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérj egy randira ,hívd el valahova és te fizess .

(A szilveszteri tényleg nem számít lejátszás akkor #1-nek igaza van)

16/L

2019. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni. A lejáratás meg volt nincs. Ne is törődj vele
2019. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!