Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mondjátok, miért csinálj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mondjátok, miért csináljátok ezt? 17/L

Figyelt kérdés

Miért csak azokat a büdös k_rvakat nézitek valamibe? A normális lányokat semmibe max annyira jók hogy játszhatok velük és /vagy el vegyétek a szüzesség ük. Normális kapcsolatra alig vágyik közületek valaki. Miért jobb 100 kurv_val b_szni érzések nélkül, minthogy keresnétek egy normális lányt akivel szeretitek egymást és annyiszor fekszetek le amennyiszer akartok.. Vagy nektek már ez nem kell? Valami marha nagy gond van a világgal, hogy itt tartunk, hogy egy lányra márcsak akkor figyelünk fel ha lecummant valakit..

(Tisztelet a kivételnek.)



2019. jan. 5. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszd az ember ismereted. Legalább annyira, hogy az ilyen srácokat ki tudd szűrni.
2019. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából leírták amit le kell, hogy ez egy sztereotípia, ami általánosítással kombináltál, és nem annyira reális.

Igen, persze vannak ilyenek, fiúk/lányok egyaránt, az is igaz, hogy a nagy átlagot ők alkossák, de nem csak ők vannak.


Vannak rendesebb srácok is. És igen sokan "unalmas"-nak bélyegzik őket, mert nem értékelik a megbízhatóságot, a békét egy kapcsolatban. Izgalmakat akarnak meg mi egymás. A legtöbb ilyen fiú instant "barát zónába" kerül (nem szeretem ezt az elméletet, de sokan csak így értik meg).


Én is komoly kapcsolatot akarok, undorodom az ilyen könnyűvérű meg nyomulós, könnyen kaphatő nőktől. De sose mondtam azt, hogy csak ilyenek vannak.


Csak gondoltam jövök erősíteni a kissebbséget, hogy lásd vannak komolyabb srácok is. Szóval kitartás.

2019. jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a lányok 80%-a csak a fiúk top20%-ával elégszik meg és értük verseng, míg az alsó 80% fiúk a maradék 20%-ért. És ezzel csak a helyes fiúk járnak igazán jól, mert a lányokat kihasználják, megcsalják, míg a kevésbé helyes fiúk egyedül maradnak.

Senkit nem akarsz megismerni aki nem tetszik és a lányoknak 10fiúból csak 2-3tetszik, aki rendszerint ugyanaz, mint más lányoknak...

2019. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%

Nem vagy elég jó nő. Ez ilyen.

A férfiak azokat a nőket veszik komolyan akik izgalmasak, érdekesek, van bennük dög.


Te nem ilyen vagy, úgy látszik. Te vagy az átlagoska basic lány akivel nem akar senki komolyat, csak egy kis szexet.


Fejlődj! Ne csak a férfiak szívjanak már a nők miatt.

2019. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen pasiként besértōdtem.

Én normális lányokat keresek mégis az élet cédákkal hoz össze 😱😫

2019. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Naja :D


Engem nemrég használt ki egy csaj. Nem mondom hogy nem tanultam tőle egysmást, mert egy vadmacska volt... de sajnos beleszerettem.


Egyszerűen felszedett és sajnos csak két estére kellettem neki :(


Amint észrevette hogy belészerettem, azonnal ki is dobott, és a legutálatosabb módon. Amikor hirtelen kedves aranyos kezdeményező cukorfalatból átvált egy szemét, oltogató pi...csává, csak hogy megutáld. Így emberileg is elvágja a köldökzsinórt. Ez egy tudatos pszichológiai manipuláció. "Nagyon bírlak, de ha továbbra is barátkozunk, akkor jobban belémszeretsz. Inkább leszek szemét és akkor meggyűlölsz. Mindenkinek jobb".


(Felnőtt 25 éves nőröl van szó :D)

2019. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
😁😁 najó azért az az atfogalmazott szöveg magas labda volt de jogos😂😃 keressetek, járjatok nyitott szemmel. Sok sikert😁😁
2019. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!