Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért változott meg így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg így a véleménye?

Figyelt kérdés
A történet röviden: volt egy lány akinek tudom hogy tetszettem, azt is mondta, hogy szerinte én nézek ki a legjobban az ismerősei közt. Rá két évre nekem is megtetszett. Lepattintott, azt mondta, már csak barátként gondol rám. Másfél évre rá újra próbálkoztam, ekkor már csúnyábban küldött el. Azóta voltak páran mások is, ezek közül akit tényleg szerettem volna, nem jött össze, de a többiek egyszerűen nem igazán érdekeltek, mert mintha leragadtam volna. Bár mások is érdekelnek, de mintha ő lenne az igazi, ő nem csak estileg hanem szellemileg is vonzó ami nagyon ritka...Miért változhat meg a véleménye? Amikor azt mondja nem érdekelem, érzem, hogy nem ez az igazság, de miért hazudik magának is?

2019. jan. 5. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
3 és fél év alatt nagyon sokat változik az ember véleménye, vele is ez történt. Azt meg nem tudjuk, hogy hazudik-e magának vagy sem, de valószínűleg nem.
2019. jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem,most már talán le is tettem róla, de a kérdés főleg arra irányul hogy először mi történhetett? Az első másfél-két év alatt...
2019. jan. 5. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
azért jó pár év eltelt és szerintem már nem "úgy tetszel" neki.Az is lehet hogy már valaki más tetszik neki azóta...
2019. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy abban a helyzetben tetszettel neki, de nem biztos hogy komyolyan es azota o valtozott es masmilyenek a szempontjai, jobban megismerte magat is es masmilyet keres, vagy megtudott rolad valamit, ami miatt mar nem tetszel neki.
2019. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy elkerültétek egymást, mint becsület a román embert😀
2019. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!