Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak velem van ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van ilyen?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélünk neten, még nem találkoztunk. Kimondtuk a szeretleket is, "szerelmesek" vagyunk egymásba. Becézgessük egymást meg minden. Tali után lehet összejönnénk.


Csak velem van olyan, hogy egy nap, minimum egyszer érzem azt hogy nem kell nekem, és elkezdek vele flegmázni.(1-2 óra után abbahagyom)

Szerintetek ez normális?

(fiú vagyok)



2019. jan. 6. 04:01
 1/6 LeniDavisJr ***** válasza:
De szép történet...
2019. jan. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség élőben ismerkedni, az sokat segítene, mert élőbeni találkozás nélkül gyakorlatilag a másikról kialakít illúziókba vagy szerelmes.
2019. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én is voltam hasonló helyzetben,csak annyi a változás, hogy mi sokszor találkoztunk.

Viszont én is ilyeneket kezdtem gondolni róla és ez azt jelenti hogy nem szerettemés nem is voltam mellette sokáig.

2019. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem és amíg nemtudod mi az, ne dobálózz a szeretlek szóval. Magányos vagy, ezért van virtuális "kapcsolatod", ami szép és jó, de semmire nem vezet. Ha kb ismeretlenül "szerelmes" vagy valakibe, akkor nem belé szerettél, hanem abba, hogy van valaki aki enyhíti a magányodat. Gyerek vagy még egy kapcsolathoz, azért viselkedsz hol így, hol úgy vele.
2019. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!

Köszi a válaszokat!

2019. jan. 6. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez csak illúzió, és álom világ kb. :)
2019. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!