Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a suliban. Mi tévő legyek? (kicsit hosszúra sikeredett)

Figyelt kérdés

Szóval egy 18 éves fiú vagyok és van egy lány a suliban, az évfolyamtársam (mindketten végzősök vagyunk),aki már nagyon régóta tetszik nekem, mondhatni szerelmes vagyok belé. Annyi a gond, hogy nem nagyon ismerem, nincs közös óránk, se közös barátunk csak annyit tudok,hogy mi a neve (abban nem vagyok biztos,hogy ő is tudja az enyémet) és nagyjából azt is tudom mi iránt érdeklődik és mi a hobbija az instagram-ja alapján. Illetve tudom is róla, hogy elég szerény és csendes lány és a külseje meg a viselkedése is ezt sugallja. Hogyan kezdeményezzek felé? Ráírni messengeren/instán nem akarok, nekem az a módszer nagyon ellenszenves, meg szerintem ő is jobban értékelné, ha előben kezdeményeznék. Idegen emberekkel viszonylag könnyen ismerkedek, de ha olyanról van szó aki tetszik nekem, akkor ez nem megy ilyen könnyen, valamiért nincs elég bátorságom, pedig tudom, hogy ő is csak egy ugyanolyan ember. Nem tudom, hogy hol, mikor és hogyan szólítsam le, mert a suliban a szünetekben mindig 1 vagy 2 barátnőjével van. Meg azt is el akarom kerülni, hogy rámenősnek tűnjek a szemében, először inkább csak megismerném, minthogy elmondjam neki egyből, hogy szerelmes vagyok belé. Miből tudhatná még meg, hogy szimpatikusnak találom őt? Probáltam vele szemezni is a suliban, de nem nagyon nézett rám, igaz folyosón séltálás közben nem a legjobb alkalom, de hát máskor nem nagyon látom.


Ha valakinek van valami ötlete/tapasztalata szívesen meghallgatom akár itt vagy privátban.

Előre is köszönöm.



2019. jan. 8. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Gondolj arra hogy egy éppen egy vastagon szarik a bokorban. De ha ez nem megy meg mindig ott a Facebook vagy insta. Nem tudom miért ellenszenves
2019. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
96%

Én is nagyon sokszor voltam ilyen helyzetben gimiben (most egyetemre járok). Valamilyen módon végül mindig sikerült összejönnöm a kiszemelt hölggyel, de a tanulság minden esetben az volt, hogy előbb kellett volna kezdeményeznem.


Persze utólag könnyű okosnak lenni, mondom én is így voltam ezzel, mint te. Az nagyon jó döntés, hogy személyesen szeretnéd vele felvenni a kapcsolatot, csak így érdemes. A szemkontaktusra próbálj építeni ha eddig nem is jött be, eressz el egy félmosolyt amikor elmész mellette, de azért ne legyél creepy :D


Én így elsőre azt mondanám, hogy a suli végén amikor már mennétek haza próbálj meg beszélgetni vele, ha kell találj ki valami nem átlátszó indokot amivel kezdeményezni tudsz, onnan már tovább tudod fűzni a dolgot. A lényeg, hogy legyél visszafogott, udvarias, vicces, de azért eressz el néhány megjegyzést, amivel érezteted, hogy nem vagy közömbös iránta. Ha az elején passzív lenne, akkor érdemes egy kicsit még pedálozni, de ha nagyon offolgat akkor hagyd, jön majd más.


A jelenlegi barátnőmmel én is így voltam, mert nagyon tetszett, de semmi jelét nem mutatta, hogy ez kölcsönös lenne. Aztán az egyetem előtt szépen magabiztosan odamentem hozzá, elhívtam egy italra. Nehezen adta magát, de a végén kiderült, hogy én is nagyon tetszettem neki már egy jóideje, és szóvá is tette, hogy nem léptem előbb :D


Szóval soha nem tudhatod. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! (Ha van fejlemény írj :D)

2019. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várd hogy ő kezdeményezzen. Ha elmész mellette a folyósón nézz a szemébe és mosolyodj el, kacsints. Ez egyáltalán nem tolakodó, és még jobb kedvre is derítheted. Biztosan neki is le fog esni miért csinálod.
2019. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenképp kezdeményezz! nemtom ki hogy van vele lányok de én azt várnám h a fiú kezdeményezzen, mert volt már h én kezdeményeztem és pofára estem... 14/L
2019. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!