Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókolozzak? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolozzak? Nagyon kérlek értelmeseket

Figyelt kérdés
Ő és én se csókolóztunk még de ő nagyon ráment a témára és a következő randin akar csókolozni. Tudom sok ilyen van de kérlek nagyon sűrgős

2019. jan. 13. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint a filmekben😀
2019. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se csókolóztam még de valahogy úgy képzelem el hogy :

-mélyen nézz a szemébe

-nézz a szájára

-nézz megint a szemébe

-hajolj közelebb

-csukd be a szemed

-érintsd az ajkad az ajkához

-fogd meg a fejét (ne lógjon a kezed)

-ha nem hosszút szeretnél akkor ilyen 3-6 MP szerintem

-elsőnél ne nyisd ki a szád szerintem

Ennyit tudok.

Ha írsz privátban beszélhetünk erről

2019. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fejét ne fogd meg, legalábbis én akárhányszor csinaltan lánnyal, mindig a derekát vagy a fenekét fogtam meg.
2019. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom ő a lány szvl szerintem nyugodtan, a fiú a derekát nyugodtan foghatja
2019. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érzékien szemébe néz, oldalradőlve lassan száj összeér, szem csukva, nyelv be és csiklandozás és szívogatás... majd ezt sokszor ismételgetni.
2019. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!