Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Táborban van esély arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Táborban van esély arra hogy csókolózzak?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van,inkább az érdekelne hogyan szűrhetem ki,hogy mely lányoknál van esélyem erre,hogyan segíthetném elő ezt ilyen rövid idő alatt. Esetleg ha van valakinek hasonló élménye/tapasztalata,azt szívesen meghallgatnám. Értelmetlen válaszoktól kíméljetek!

2017. júl. 8. 21:23
 1/5 CFB ***** válasza:
100%

Ha részeg, elég könnyen megtörténhet (fogalmam sincs milyen táborban vagy). Ha közeledik feléd, jeleket ad, akkor egyértelmű. Ha nem, kénytelen leszel magad kideríteni :)

ha önmagad vagy a lányok előtt, akkor amelyiknek bejössz, az úgyis kedves lesz veled, amelyiknek meg nem jössz be, az meg el fog menni. de azokkal más helyzetben se lenne másképp

2017. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S azoknak kiknek bejövök mégis hogyan "tereljem" ebbe az irányba?
2017. júl. 8. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány a közeledbe van MINDIG és sokat mosolyog/szemez veled akkor biztos a dolgod. De ha valakinél tévesen állapítod meg hogy tetszel neki s bepróbálkozol nincs baj mert úgy is csak egy tábor. Igyekezz szerintem ha csókolózni akarsz mert én pl az utolsó nap vagyok mindig úgy hogy még csak egy nap kell és jöhet a csók. Vagy akkor lesznek a legközvetlenebb a fiúk. Mindig az utolsó nap a legjobb.
2017. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. júl. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
van rá esély, de ez nem egy elbaszott tinifilm öcsi..
2017. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!