Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy fiú azt mondja mindenkinek...

Egy fiú azt mondja mindenkinek hogy nem tetszik ez a lány fúj dehogy is de közben nagyon mélyen még magának sem tudja beismerni hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a teendő? Mert szerintem velem ez esett meg ma egy fiú aki tudja hogy nekem tetszik eléggé megbámult de mindig így csinalja hogy nem látom csak a barátnőm mondta meg hogy szinte majd ki ugrott a szeme.De eközben akárki mondd neki valamit azt mindig letagadja! Hogy nem isten őrizz,fúj stb. De valahol mélyen még sztm maga sem tudja hogy most mi van mert barátnőm megfigyelte es egy jó ideig engem nézett. A kérdésre válaszolva ha találkoztatok iylennel akkor utána mi lett a vége?
2014. máj. 20. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van!?
2014. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nézett mert hülyének néz.
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es analfabéta vagy?
2014. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kislányom fellőtték a pizsit
2014. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jajj olyan emberek vannak a mai világban felteszek egy kerdést es egy normális válszt sem kapni még meg sem próbálják értelmezni egyszer elolvassás es mi van?:O látom nem megy a szövegértés.
2014. máj. 20. 20:49
 6/11 A kérdező kommentje:
4 tudom hogy csaj vagy..
2014. máj. 20. 20:49
 7/11 anonim válasza:
Huuh, ugyan ez volt velem is. Valami várost vagy vmit mondanál, hátha én vagyok az a fiú. :)
2014. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Inkább, kort! :)
2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod egy nagy katyvasz, amit ide írtál.

Az, hogy megbámul, nem jelenti azt, hogy tetszel is neki.

Mi ez már, hogy mélyen legbelül tudja?: D

Ember, a tetszést azt nem kell eldönteni, magától jön, nem tetszel neki, kész, ennyi.

És amúgy is, kell neked egy olyan, aki mások előtt azt mondja rád, hogy fúj? Meglátszik, hogy gyerekek vagytok még.

2014. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En csak példát mondtam rá tagadásara..
2014. máj. 20. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!