Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ő mit érezhet most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő mit érezhet most?

Figyelt kérdés
Két évig voltam együtt a párommal, majd kétszer szakítottunk (mindkétszer ő szakított velem). Az utolso szakítás után újra megkeresett és probálkozott viszont a hisztimmel töbkrettem ezt. Úgy érzem más lány is van neki aki tetszik és beszélnek is. Tegnap nagyon összevesztünk és a másik lányt védte miközbe ő próbált nekem fájdalmat okozni. Tegnap végleg elköszöntünk egymástól, sajnos haraggal váltunk el. Szerintetek fájhat neki a szakítás?
2019. jan. 21. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha más lány vigasztalja aligha próbáld te is elengedni
2019. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet. Párommal összevesztünk és azonnal írtam egy lány barátomnak, hogy jöjjön át, töltsük együtt az estét.


Emögött annyi van, hogy féltem attól, hogy egyedül kell lennem, kellett valaki aki nem enged süllyedni.


Két opciód van: vagy nagyon szeret és akkor ez az amit előbb írtam és nagyon fáj neki. Vagy egyáltalán nem szeret és csak más pinájára vágyik.

2019. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiúknál később alakul ki az a bizonyos fájdalom általában

A lányokat meg a szakítás eleje visel meg

De ha szeret akkor ja, valószínűleg rájön h mit vesztett

Ha meg nem akkor egy szemet volt

2019. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!