Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónapja hagyott el a baratno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja hagyott el a baratnom, akit meg most is nagyon szeretek. Mit tegyek hogy konyebb/egyszerűbb legyen elfelejteni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek hasonló erzesei vannak,és kíváncsi az en tortenetemre valamit ugy gondolja el tud látni hasznos tanacsal azt szivesen veszem privibe. Előre is koszonom a segitseget.
2019. jan. 23. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk.
2019. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Gondold végig azt, hogy valamikor szerettétek egymást. Mindegyikőtök a legjobbat akarta a másiknak, és azt akarta, (feltételezem), hogy boldog legyen.

Ez volt akkor, amikor szerették egymást.

Most, hogy elhagyott, neki ez nem jut eszébe, mert valószínűleg el van foglalva vagy valaki mással, vagy valami mással.

Ha még mindig tényleg szereted, őszintén, akkor most is arra kell gondolnod, hogy azt akarod, hogy boldog legyen.

Ha neki ez így jó, ne állj az útjába.

Amúgy meg, ha megbanja hogy elhagyott, úgyis vissza jön.

2019. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen nem is szeretnek a boldogsaga utjaba állni. Minden este amikor imadkozok azt kérem hogy ha nem is velem de legyen vele minden rendbén és elje boldogan az eletet. Honapok óta szenvedek miatta sose gondoltam hogy ennyire bele szeretek valakibe. Probalok remenyt fűzni ahoz amit írtál,hogy talán májd idővel meggondolja magat.
2019. jan. 23. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, én már nem vagyok szerelmes, mégsem tudom mást szeretni.
2019. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazabol mi olyanok voltunk hogy minden nap együtt amikor csak tehettük és ezaltal rengeteg emlek fűz hozzá. Én meg mindig szeretem,pedig egyertelmu hogy o minden erejevel azon van hogy rajtam tovább lépjen. Remélem igaz a mondas hogy vannak meg csodak..
2019. jan. 23. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak bizony csodák, de nem érdemes bízni bennük.
2019. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remelem tevedsz :/
2019. jan. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!