Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni a "volt barátom"?

Figyelt kérdés

A srác másfél éve vallott szerelmet, jártunk kemény 4 napig, aztán megcsaltam (csak smároltam egy másik sráccal, semmi több de ugye ezt sem kellett volna) de én akkor jöttem rá, hogy igazából nem is szeretem őt rendesen. Ahogy én őt akkor, úgy ő engem nagyon-nagyon sokszor bántott, elhordott mindennek, aztán mégis keresett, dühös volt rám de mégis kelllettem neki. Ás annak ellenére hogy játszott velem, sosem hagyott hidegen a srác. És nem azért, mert szeretném, mert nem jön be sem kívülről sem belülröl annyira. Már lassan fél éve nem beszélünk. Letiltottuk egymást Facebookon, egy hónapja rám írt Instagrammon, hogy bocsánatot kérjen, de azt is flegmán tette. Próbáltam erős maradni és úgy tettem mintha nem is érdekelne, mert tudtam, hogy csak előlről kezdődne minden... lefutott körök. Tudom, hogy nem szeretem, egyáltalán nem vonzódom hozzá, de valami mégsem hagyja, hogy kiverné őt a fejemből.. de azért is tettem e kategória alá mert ez lenne rá az egyetlen logikus magyarázat, viszont egyszerűen tudom, hogy ez nem az.. csak nem tudom mi más lehet. Tudnátok segíteni, hogy hogy ne jusson eszembe enyiszer? Most, hogy van barátom, már azért jóval könnyebb, meg mostanság elég sok kötelezettségem van és nincs is időm gondolkodni rajta, de voltak szörnyű időszakaim.. Ti voltatok már hasonló helyzetben? Tudom, gyerekesen és szánalmasan hangzik a szituációm, de légyszi a bunkó és negatív kommenteket hanyagoljuk. Köszönöm előre válaszaitok.

16/L



2018. dec. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátod hogy viseli? Nem esik neki rosszul, hogy nem tudod kiverni az exed a fejedből? Amúgy szerintem érzelmileg valami nem oké nálad. Valószínű rossz példák voltak előtted mikor bontogattad a szárnyad.
2018. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barátomnak nem meséltem róla, mert hála neki jobban viselem már, plusz nem is tudom hogy mondhatnám el neki.. Csak az a fura, hogy voltak előtte is kapcsolataim, persze hosszabbak annál, mégsem kötődöm most hozzájuk. Egyszer, amikor beszéltünk kettőnk "kapcsolatáról", ő is bevallotta, hogy nem tud elengedni és csak védekezésből bánt, de nekem meg pont ez a rossz, elég gyenge lelkű ember vagyok..
2018. dec. 6. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
És most szerelmes vagy a barátodba? Ha igen, akkor nem fura, hogy nem tudod elfelejteni az exed? Igazából neked kéne rendet rakni a fejedben, logikusan átgondolni mi és hol hibádzik. Mi csak tippelni tudunk, de az lehet vakvágány. #1 voltam
2018. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Barátomnak nem meséltem róla, mert hála neki jobban viselem már, plusz nem is tudom hogy mondhatnám el neki"

Mindenki egy ilyen őszinte partnerre vágyik.


A hozzászólásod alapján ő már a sokadik pasid. Otthon büszkék rád?

2018. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!