Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha belezúgtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha belezúgtam egy 5 évvel idősebb srácba?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha valaki volt már ilyen helyzetben segítsen a tapasztalatával! A srác igye 5 évvel idősebb nálam és ráadásul egy közösségben a vezetőm. Ha ez nem lenne elég a másik vezetőm az exe... Szóval kb esélytelen a szitu, nemcsak az 5 év miatt. Nem tudom még csak a figyelmét se nagyon felkelteni, hiszen ugye egy vezetettje vagyok. De már mentünk kettesben kávézni, és tökre megnyílt nekem, sokat beszélgetünk egyébként is, és keresi a társaságom, amit megint nehezen tudok helyrerakni...


Előre is köszi a segítséget!(és kérlek az esetleges beszólásokat mellőzzük!)



2019. jan. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Milyen vezetöje van egy tininek-,-,? Szexet mit akarna:/
2019. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Vezetője? Ezt fejtsd már ki pontosabban!
2019. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem mit értetlenkedtek, rengeteg közösségben vannak mentorok, sport, vallás, oktatás, szociális tevékenységek, stb.


Kérdező: 5 év nem sok, ha már 15-16 fele jársz, de annál fiatalabban, főleg ha ilyen kislányosan gondolkodsz még, szerintem próbáld meg ne magadra borítani a világot. :D

2019. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok (bocsi mindenkitől ezt k8felejtettem) és úgy értem ezt a vezetőséget, mint pl a cserkészeknek az örsvezető, csak ez nem cserkészet, hanem a suli által szervezett csapatrendszer.
2019. jan. 25. 06:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen "mentünk kettesben kávézni" alkalom kell.

Ha Ő is keresi a társaságodat, akkor nem lehet probléma, ha ilyenekben Te is kezdeményező vagy. Nyugodtan mondhatod neki, hogy elmehetnétek megint kávézni vagy sütizni vagy bármi, mert a múltkor is jól sikerült, szóval lenne kedved.

Ha szt hiszed, hogy esélytelen és nem próbáléod meg, akkor biztos, hogy nem is jön össze. Legyen egy kis önbizalmad, tudod, azt szokták mondani: Mindig a NŐ választ!

2019. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!