Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el finoman egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el finoman egy lánynak hogy nem akarok barátkozni vele?

Figyelt kérdés
Ő nekem tetszik, de ő csak barátkozni akar velem. Ha megint rámír tudom hogy csak barátkozás céljából teszi és hogy szórakoztassam. Nem tette még magát túl a szakításon az exével, elvileg ez is közrejátszik. Mert hogy az exe a legjobb meg hogy annyira jó pasi,senkit nem fog úgy szeretni mint őt, senki sem olyan jó pasi mint ő csak őtet szereti stb stb... Közben engem meg alig ismer. El akarom mondani neki finoman hogy én nem állok le barátkozni egy olyan lánnyal aki nekem bejön mert felesleges és időpocsékolás számomra
2019. jan. 27. 01:13
1 2
 1/16 schwagy ***** válasza:
Csak lazan, nyersen, bar az is egy taktika, hogy eloszor osszebaratkozol vele, lelki tamaszt nyujtasz stb..
2019. jan. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a taktika nem nekem való. Nincs ahhoz idegem, de türelmem se
2019. jan. 27. 01:40
 3/16 schwagy ***** válasza:
Hányévesek vagytok amúgy, ha nem indiszkrét a kérdésem?
2019. jan. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én 18 fiú, a lány 16
2019. jan. 27. 01:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én baromira nem lennék kiváncsi a storyjaira az exéről sem.
2019. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Azért ha úgy viselkedsz vele, muszáj hogy ő is lássa ezt.

De ha ennyire nincs képben, akkor mond, hogy több akarsz lenni mint barát.

2019. jan. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

szerintem a barátzóna se egy rossz indítás. Lehet, hogy többet akar majd idővel, de ha hosszú, nehéz kapcsolaton van túl totál érthető, hogy most először nyugalomra és szabadságra vágyik és nem biztos, hogy tényleg annyira jó volt a pasi, de ezt csak egy bizonyos távolságból fogja tudni megítélni, emiatt nem kell kiakadni.ez mindig is így volt a történelemben. hogy kicsit a saját lábán is meg akar állni az is helyes...

és Neki nem időpocsékolás, szerintem,hogy csak beszélgettek és ismerkedtek...de ha neked az, akkor tényleg hagyd...

2019. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy időpocsékolásnak érzed azt hogy vele beszélgetsz mert nem halad sehova a kapcsolat és az exér e se vagy kíváncsi.

És ha megsértődik ne foglalkozz vele.

16L

2019. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi a bánatért rinyál neked az exéről?

Nyugodtan mondd meg neki egyenesen, hogy nem kérsz a haverkodásból, mert vagy többet szeretnél, vagy semmit.

Két dolog történhet. Vagy megsértődik és nem fog többé lelki szemeteskádaként használni, vagy te is bejössz neki és kialakulhat valami köztetek.

Így pontot tehetsz a bizonytalanságod végére.

2019. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza neki. Ha egyből nem esik le neki, akkor elmondod, hogy van fontosabb dolgod is, mint ő.
2019. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!