Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy online...

Miért van az, hogy online barátkozni akarok, de férfiak barátkozás helyett romantikus érdeklődésbe kezdenek átmenni?

Figyelt kérdés

Irogatok egy-egy emberkével, erre fel kezd erősen olyan érzésem lenni, mintha romantikussá kezdene alakulni az egész csevegés, pedig nem kerülnek elő hétköznapitól különbözőbb témák...


Nem értem...


2017. okt. 2. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert a szexre való igény a szükségletpiramis alapja. És ha nincs kivel és te lány vagy és veled beszélnek, akkor logikus lesz a dolog. Nem?
2017. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De hát a két nem között is kialakulhat barátság szerűség.
2017. okt. 2. 14:55
 3/13 anonim ***** válasza:

De ha nekik nincs kivel, úgyis célba fogsz kerülni.

Ezen kívül persze, kedvelhetnek mint embert. Attól mert akarnak tőled valamit, nincs az kizárva. Lehet épp emiatt lenne belőle komoly kapcsolat.

2017. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem miért kell hitegetni a férfiakat, aztán kérdésbe bújtatva dicsekedni vele.
2017. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy alakulhat ki :D


Honnan veszed ezt a baromságot? Csak kicsit kell olvasgatnod, itt is rengetegen panaszolják, hogy vagy ő, vagy a "barátja" többet akar.


Alap, ha ellenkez neműekkel "barátkozol", akkor szexet is akar előbb-utóbb valamelyikőtök.

2017. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nincs hitegetve senki sem...
2017. okt. 2. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része egyszerűen nem "barátkozik" csak úgy nőkkel. Arra ott vannak a haverok.
2017. okt. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs nő és férfi között barátság,kivéve ha vmelyik fél meleg.


Nekem ahányszor voltak férfi haverjaim mindegyik többet akart idővel. Túlzott kedvesség,segítőkészség aztán még a buliba is érted megyek,lásd milyen jó barát vagyok aztán meg elköszönésnél le akar smárolni.


Most is úgy volt,hogy találtam egy jó férfi barátot. De már pár hónapja mélyebb dolgok jöttek elő és kiderült,ő már tavaly sem tekintett rám úgy mint barátjára,csak nem merte bevallani. Szerencsére én is többet akarok tőle. Így ebből a szempontból nem gáz.

De lépni még mindig fél,pedig bevallotta,hogy több van mint barátság.


Szóval a férfiak nem akarnak barátkozni,mindig többet fognak akarni


25/L

2017. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha személyes sztori kell akkor én pont ebbe vagyok béna férfiként.

Behazudni a csajnak, hogy csak barátkozni akarok. Eljátszani hónapokig és utána rávetni magam.

Meg kell hagynom remek vadásztaktika.

Én mindig megmondom őszintén az elejétől, hogy nő tehát nőként tekintek rá. Lehet az őszinteség miatt nincs barátnőm.

2017. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
A férfiak nem nagyon akarnak barátkozni semmilyen nővel. Ha találsz ilyen ritka példányt, akkor becsüld meg.
2017. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!