Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, szerintetek édes vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szerintetek édes vagy ciki az, hogyha a lány elpirul szemezés közben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Szerinted édes vagy ciki.ha egy fiú elpirul szemezés közben? Ha a válaszod édes akkor édes, ha nem akkor nem édes
2019. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulgondolod, tultervezed, tulizgulod az egeszet. Nem kell mindenkinek, minden korulmenyek kozott megfelelni, peldaul azert, mert nem is lehet. Van akinek bejon ha egy lany egy tekintettol mar pirulos, van aki az onbizalommal is biro lanyokat szereti. Ahogy a lanyok, ugy a fiuk se egyformak.
2019. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Dehogyis az. Kifejezetten vonzó.
2019. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem édes! De nincs akkora jelentősége, ne izgulj emiatt :)
2019. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, de minden fiú különböző, tehát ne az itteni válaszok alapján próbálj megfelelni, csak add magadat.
2019. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem édes


21/F

2019. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!