Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Egyáltalán túl lépjek rajta? Megpróbáljam vele újra?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve szakítottunk a barátommal. Nagyon hiányzik nekem, nem telt el egy nap sem hogy ne gondoljak rá. A kapcsolatunk maga másfél év volt (1 hónap szünettel). Egyszer már szakítottunk de akkor valahogy egymásra találtunk újra. Most ez nem így van.. nem sűrűn keressük egymást maximum havonta egyszer.. Pár próbáltam mással és nem is csak egy fiúval de valahogy egyiküket sem szerettem. Neki is ilyen kapcsolata(i) voltak/van. A mostani barátnőjével két hónapja vannak együtt és félek... hogy együtt maradnak.(nem tudom mennyire számít ez de vele csak suliban találkozik míg velem mindig próbáltunk sulin kívül is) Nagyon vissza akarom kapni őt de nem tudom mit tegyek.

(én szakítottam vele kétszer és én vagyok a lány illetve 16 évesek vagyunk)



2019. febr. 3. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig nem sikerült rá jönnöm, hogy mindenki 16 éves korára jön rá a kapcsolatosdi dolog, olyan mintha ez kötelező 16 éves korodra valakit találnod, különben ki esel a körből!
2019. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kritikaként írom, hanem hogy észhez térítselek.

Szertelen és határozatlan vagy. Mindez fiatal korodnak tudható be.

Gondolkozzunk együtt:

Kétszer már szakítottál vele.

Most rettenetesen odavagy érte.

Elmúlt az az ok, ami miatt szakítottál?

Ha elmúlt: biztos vagy benne, hogy nem jön ismét elő?

Ha nem múlt el: mi a fenéért ragaszkodsz most hozzá?

Magadat nem tartod hibásnak a kialakult helyzetért?

Tanácsom: Ne tőlünk kérj tanácsot, hanem tisztázd magadban az érzelmeidet iránta!

2019. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!