Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek vagy ne?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most vagyok végzős a gimiben ebben az évben hozzánk került vagyis hát lebukott hozzánk egy Román cigány csaj. De a csaj tökre igényes meg elég gazdagok is de ne értsetek félre nem a pénz miatt akarok bármit is. Én full Magyar vagyok és az utóbbi időben bejön ez a csaj, nem a legjobban néz ki de nekem mégis bejön ugy maga a stílusa itt a belsőre gondolok leginkabb. Na de a lényeg az, hnem merek lépni nekem nem lenne azzal bajom hogy roman cigány mert mondom tök igényes egy csaj meg jó életmodba élnek csak én tartok attol hogy szüleim "Barátaim" inkább haverok lenéznének miatta. Na meg hát biztos se vagyok abba hogy bármit is akarna csak az utobbi pár napba eléggé megfogott. Segítsetek légyszi hogy mit csinaljak és hogy viszonyuljak hozza hogy levegye a szitut mármint hogy szeretnék többet barátságnál

2018. nov. 11. 00:18
 1/5 anonim válasza:
100%

Sziaa

Hát ha szégyelnéd a barátaid előtt akkor ne nagyon erőltesd..

Legyél biztos benne hogy ő tetszik és eltudod vele képzelni az életed, és tudd meg valamilyen szálakon hogy érez e ő is többet ha lehet. De elhívhatod egy cukrászdába vagy valahova. Ez a te döntésed, te érzéseid:)

2018. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg találtál olyan cigánylányt aki igényes, intelligens stb akkor semmi szégyellnivalód nincs szerintem
2018. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, de agyi szinten még mindig egy gyerek vagy, akinek számít más mit gondol róla. Nőlj fel.
2018. nov. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belegondolok tényleg igazad van már sokszor elhatároztam h ki a faszt érdekel más vélemenye de aztan mégis gátlások jönnek lehet tényleg gyerekes gondolkodásom van.. Az a baj megakarok felelni mindenkinek
2018. nov. 11. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

oszinten azt irod h nem érdeel ha cigány de tobszor irtad le mint barmi mast ::


nőlj fel, és ne légy raszista undorito, ha valakit szegyelsz valaki elott, az igen csunya dolog,

ha nokiad lenne nem szivesen mutogatnad szerintem, példa h megertsd h itt veled van a gond

2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!