Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srác , akivel még 4 éve kezdtünk el beszélgetni . Mar akkor is nagyon tetszettünk egymásnak , folyamatosan találkozgattunk , de akkor még nagyon fiatalok voltunk egy komoly kapcsolathoz. Nagyon szeretett engem , de akkor én még nem is tudtam mit jelent igazán szeretni valakit . Ez így ment 3 évig , amikor én nagyon megbántottam valamivel és egy-két hónapra rá neki lett egy barátnője , akivel 8 hónapig együtt volt . Szakítottak és mi újra egymásra találtunk 4-5 hónapja . Kapcsolatunk most kezdett komolyabb lenni . Minden nap találkoztunk, együtt mentünk mindenhova . Az összes barátomnál kozelebb került hozzám . Közben egy 10 évvel idősebb nő rámaszott és elmondta , hogy szeretne vele lenni. Neki nyilván tetszett , de engem választott és inkább velem volt . Minden időnket egyutt töltöttük . Mindennel jobban szeretem. Eleinte azt mondta , hogy ő is es mindig keresett , velem akart lenni .És most elmondta , hogy ő nem akar kapcsolatot és nem szeret engem . Nekem ő most a legfontosabb , nem tudok nélküle élni és csak arra vágyom , hogy újra hozzámérjen . Én az egész életemet el tudnám vele képzelni , egyszerűen nem tudok másra nézni . Attól felek a legjobban , hogy soha többet nem lesz az enyém , de én nem tudok nélküle élni . Tényleg nem .. folyamatosan sírok és úgy érzem nem létezem igazából .

2018. okt. 22. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mint Barátok közt Nóra és Miki,azzal a különbséggel,hogy ti soha nem lesztek együtt.
2018. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod elfogadni, hogy az élet nem csak napfény és szivárvány...El kell engedned mert különben bele fogsz bolondulni a dologba! Ő így döntött fogadd el a döntését! Tudom, tudom, hogy nagyon sz.r és kib.szott nehéz lesz de muszáj megpróbálnod!
2018. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit,elfoglaltsàgot. Vagy inkàbb a tanulásra koncentràlj. Biztosan ott vannak a baràtaid. Akik ha egy kicsit is megvigasztalnak.
2018. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!