Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi baj van velem? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy elalváskor mindig egy szép képzeletbeli lányra gondolok. Közben a párnámat szorongatom és hason fekve elképzelem, hogy egy lányt ölelgetek, megpuszilom az arcát aztán az ajkait, aztán fülébe súgom, hogy mennyire tetszik és megcsókolom, aztán mikor már alszom, közben csókolózást szoktam elképzelni. Most jelenleg nincs barátnőm, már három éve.


Lehet emiatt van? Mi okozza ezt, valamint ez káros képzelődési dolog? Ha igen, hogy tudok nem ere gondolni lefekvésnél? 17\F



2019. febr. 3. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egy barátnő!De jól válassz, vagy arra a sorsra jutsz, mint én!Nyáron összejöttem egy csajjal, aztán egész végig hülyített!Csak lehúzott és megcsalt!Igen, hülye voltam, de szerelmes!Most talán egy normális lánnyal alakul valami, de majd meglátjuk mi lesz belőle!Én azt mondom, hogy inkább koncentrálj másra, mert a mai lányok szívtelen k*rvák!Lefekvés előtt verd ki!Vagy keress alkalmi szexre csajt!Azt mondjuk könnyű!Nekem eddig mindig sikerült, de már egy tartós kapcsolat kellene!Sok sikert!22/F
2019. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is kérdező, de rájöttem, hogy ilyen lány nem lesz csak úgy. Lassan érettségi, én amiatt izgulok.

18/f

2019. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan rástresszelsz szerintem...Félsz talán, hogy szüzen halsz meg? Én nem tudok másra gondolni.. Ahogy az első válaszoló írta, verd ki mielőtt elalszol, hátha nem lesz ilyen beteges vágyad arra hogy kiadd magadból a szeretetet..
2019. febr. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Ne adjatok fel fiúk nem minden lány ilyen vannak meg csodák csak az ilyen lányok egyedül fognak megöregedeni mert senki se veszi őket észre 16L
2019. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!