Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit érezzek. Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érezzek. Ez most mit jelent? Miért történhetett?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy odamentem egy lányhoz a suliból majd hazakísértem és közben beszélgettünk. Aztán már másnap mondta, hogy találkozzunk és úgy is lett. Eljött séltáltunk, tök jól elvoltunk, nevettünk, mosolyogtunk egymásra, voltak közös témáink is. Aztán még párszor találkoztunk és haza is kísértem többször is.

Aztán nemrég a napokban az egyik hazafelé vezető sétán, amikor váltunk volna el egymástól, akkor mondta nekem, hogy: "Figyelj, tök aranyos voltál, meg értékelem, hogy odajöttél még anno hozzám, de legyünk csak barátok." Aztán megölelt és elköszöntünk egymástól.

Tökre sokban voltam és vagyok is azóta, nem tudom ezt most hova tenni, hogy miért döntött így. Miért találkozott velem többször is? Miért mosolygott rám? Miért tűnt úgy, hogy jól érezzük magunkat egymás társaságában? Ha nem jöttem volna be neki, akkor nem az lett volna az ésszerű, hogy már akkor elutasít, amikor odamentem hozzá legelőször? Nekem ez így most nagyon szar, tökre szarul érzem magam, én tényleg elhittem, hogy bejövök neki és az egész lehet még kölcsönös is.



2019. febr. 3. 22:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy hogy friendzone.

Nem sokszor van belőle kiút, de meg lehet próbálni. Az is lehet h meggondolja magát a lány, és összejöttök, de az is lehet h nem. Majd elválik

Addig is kitartást:)

2019. febr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Én is mondtam már ilyet egy fiúnak. Nálam például az volt az ok, hogy miután jobban megismertem rájöttem, hogy nem való hozzám egy párkapcsolatban. Kedves és aranyos meg minden, de egy kapcsolatba más értékekre is szükségem van. Inkább akartam volna a testvéremnek. Persze biztos van, akinek ő kell (és ha jól tudom meg is találta később).

Ne aggódj, van még időd és valaki biztos nem csak barátként szeret majd.

2019. febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen,nemis egyszer (általánosban) Mikor az ember azt gondolja hogy na ebből tuti lesz valami,de kiderül hogy a csaj nem érez vonzalmat,ígyhát mimarad? Vagy megharagszol rá,vagy csak barátok maradtok.
2019. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A megoldás az rajtad múlik.Vagy friendzone lesz,vagy kerülni fogod őt mint a pestist.
2019. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A legjobb amit tehetsz az az, ha elfelejted. Nekem is volt hasonló, depis zenéket hallgattam, de Végül nekem is sikerült elfelejteni
2019. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!