Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok akik pattisak, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik pattisak, ti szégyenlitek a barátotok előtt?

Figyelt kérdés

A barátomnak mindenhol szép sima bébibőre van, nekem meg a hátam tele van ragyákkal, hiába kezelem....utálom azt is ha simizi, hiába mondta, hogy nem zavarja, nekem kisebbségi érzetem van,főleg azért mert neki ilyen szép a bőre.

Az arcom már szerencsére 1-2 éve kitisztult de pár halvány lilás folt megmaradt, ott mindig korrektorozok még éjszakára is ha vele alszok.

18/lány

19/fiú


2019. febr. 4. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Allitolag a szoli leszaritja a pattanasokat! :D

18/l

Tudom nem ez volt a kerdes de arra nem tudok mit valaszolni :(

2019. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szolizok, szép barna vagyok, de ezek a dögök meg itt maradtak:(((
2019. febr. 4. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyogyszeres kezelest! Kiszaritja a bort, csak egy baja van! Karosithatja a majat! Ezert ovatosan! De amugy jobban jarsz vele, es menj gyakran vervetelre!
2019. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj a korombeliekkel :D Minden csak a külsőről szól.. Ha belsőleg nem egy depresziós szerethetetlen fsz lennék ez azt jelenti hogy undorodni kéne tőlem mert nekem is meglátszik hogy voltak pattanásaim?

A külső nem lényeg. Annyi a fontos csajok hogy ne haspólóba bohóckodjatok instán meg ilyen egyéb ribis viselkedés, és akkor kaptok igazi szeretetet, nem a külsőtök miatt. Önmagatok legyetek, azért szeressenek akik vagytok, nem azért mert sima a bőrötök mag nagy a seggetek meg divatosak vagytok, személy szerint engem taszit a kis divatpcsa stilus. TASZÍT. Az az igazi szeretet ha elfogad és szeret téged, épp eszű srác nem fog pattogni pár pattanás miatt ha Szeret Téged!

2019. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!