Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ti szégyenlitek a barátotok...

Ti szégyenlitek a barátotok előtt ha van rajtatok súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Esetleg le mertek vetkőzni előtte?

Nem féltek hogy gusztustalannak talál titeket és megfutamodik?

Nem 50-60 kiló súlyfeleslegről beszélek legyen az 5-6 kiló csak ha rosszul helyezkedik el a testen.

Esetleg ha gátol a súlyfelesleg a menésben ha összeér a comb, rezeg a háj, vagy esetleg apró erek narancsbőr a seggen, combon.



2014. júl. 17. 09:58
1 2
 1/14 VWXYZZS ***** válasza:

Nem szégyellni kell hanem tenni ellene ;)

Amúgy meg pár kiló fölösleget a pasik nagyon nagy százaléka szerintem észre sem vesz. Nem kell ezen fennakadni.

2014. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Engem személy szerint k*rvára zavarna!! Ha én odafigyelek es jol nezek ki,akkor tegye meg ezt ő is!

kulonben nincsen a kapcsolatnak jovője.

19F

2014. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2-es: valakinek nem a sovány a jól néz ki...
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3as, nem vagyok sovány..
2014. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg milyen csajt akarsz? kigyúrtad? :D
2014. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Ném, eleg ha en vagyok kigyurt,o meg legyen formás.

Egyik baratnőm nagyon szep volt meg minden..csak amikor vetkőzésre kerult a sor,elundorodtam..nem volt sok folosleg,korulbelul 4-5 kg.Udvariasan megemlitettem neki hogy osszeirok neki egy étrendet es johet velem kardiózni... mondta hogy nem fog ebbe energiát feccölni..kozbe en meg szét edzem magam..

2014. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pff, és mi lesz ha feleséged lesz, és terhes lesz? Újszülött mellett senki se fog edzeni és diétázni. Nah meg nem mindenki akar sportolni.
2014. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7es látszik hogy fiatal/tapasztalatlan vagy.

Ha gyerekem lesz az teljesen más..Én azt akarom ezzel mondani hogy ha én megszakadok az edzésen hogy jol nezzek ki,akkor ez elvárt hogy ö is tegyen ìgy. foleg hogy neki pont a testem jott be főleg. nem az zavar ha valaki kövér,hanem az, hogy ebbe beletörődik. ( persze mentesítő körülmény ha az illető beteg,es ezert hájas)

2014. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8as: fiatal? tapasztalatlan? :D:D végülis 25 vagyok, 5 éve kapcsolatban, biztos keveset tudok a kapcsolatokról
2014. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek meg csak a testedért kellesz, az annyit ér :D

Látom csak csajozni akarsz ezzel, aztán azt hiszed, akkor mindegyik barátnődnek edzni kell, mert hiszen te is edzel. Bőven szánalmas :D

2014. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!