Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés

Valaki eltudná magyarázni hogyan kell csokolozni? Mivel még nem csokoloztam soha és tudom elfog jönni az idő mikor tudnom kellen.. Csak annyit szeretnék tudni h hogyan kell ''neki kezdeni''?

Fiú vagyok s gondolom nekem kell kezdeményezek a csokkal!



2019. febr. 5. 23:19
 1/6 ReGina... ***** válasza:
96%

Szia.

Én lány vagyok 20 éves.

Van egy kis tapasztalatom.

Az első csók szerintem furcsa élmény lesz, nekem nem volt rossz, személyesen. Igzából ráérzel.

Szerintem ami fontos a kezdeményezesnél az hogy figylej a partneredre. Akkor nem lehet gond.

Közeledj felé, érj hozzá, simitsd meg pl. az arcát.

Persze ezt nem kell feltétlenül,csak ha a helyezet úgy kívánja.

Magára a csók részére azt tudom mondani hogy ne légy olyan mint egy fabábú. Lazulj el, enged el magad.

Először nem feltétlen kell nyelves.Elég csak az ajkaknak érintkezniük, és azt átvinni fokozatosan nyelvesbe.Nem kell össze vissza csapkodni a nyelveddel.

Ne siess! Ez nem időre megy. Szépen,lazán, nyugodtan, ÉRZÉSSEL.

:)

De ha ott leszel fog az menni magától is.

Sok sikert!

2019. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Üvegen ki próbálod!
2019. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
33%

olyan, mintha egy elzsibbadt testrészedet nyalogatnád

szóval önmagában nem nagy élmény, csak ha érzel is valamit aziránt akivel csinálod

2019. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
A csókolozás a nyelvek játéka. Arra vigyázz, hogy ne kitátsd a szádat mintha beakarnád kapni a fejét. Annyira dugd át a nyelved csak, hogy ne azt higyje leakarod dugni a torkán. És nem hátrány ha tocsogtok a nyálban.
2019. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
* ha nem tocsogtok
2019. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Én 18 évesen csókoltam meg lányt először, az első barátnőmet.

Mondtam neki, hogy nekem ez volt az első és tudom, hogy még nem megy jól. Ezért megkértem, hogy tanítson meg.

Ehhez nyilván az kell, hogy legyen egy lány, aki úgy szeret, ahogy vagy és nem gond neki, ha tapasztalatlan vagy.

2019. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!