Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheHoboKingdev kérdése:

Hogy hívjam el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nevezzük Lilinek.Nos Lili egy nálam egy évvel fiatalabb(7-es) lány.Egyszer megyek WC-re,ahol Lili és két barátnője áll.Elmegyek mellettük,majd azt hallom,hogy mögöttem az egyik laány a három közül megszólal:"Te,ez nem az akibe szerelmes voltál?".Én hülye,nem fordultam meg,haem mentem tovább.Ezután ezt a történetet tovább meséltem legjobb barátomnak,és mondja,hogy nagyon nagy az esélye,hogy Lili az,aki szerelmes ("volt")belém.Egy pár nappal ezekre az eseményekre ismét megtörténik ez,és akkor már csak Lili az,aki abból a trióból ott volt.Így már nagyonbiztos vagyok benne,hogy tetszem neki(vagy legalábbis tetszettem).E tények miatt úgy döntöttem,hogy elhívom valahova.Itt kezdődik a probléma.Lili mindig legalább egy barátnőjével van,és szerintem érthető,hogy kettesben akarom elhívni.Akkor tudnék vele a legtöbbet beszélni,mikor az óráinak vége,és az iskola előtt áll,és várja,hogy barátnőjéért értejöjjenek,majd ezután elindul haza.De ez nekem nagyontapadósnak tűnik.Szóval várok ötleteket,hogyan hívjam el.


Előre köszönöm,ha valaki(k) válaszol(nak) rá.



2019. febr. 7. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem beleírni,hogy látásból ismerjük egymást.
2019. febr. 7. 21:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be Facebookon és beszélj meg vele egy találkozót valahol ahol ketten lehettek.
2019. febr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma új események történtek,iskola előtt állok,majd Lili megszólal:"Amúgy nem én voltam szerelmes TheHoboKingdev-be.".Tudni kell erről a lányról,hogy eléggé fiús,sőt,már törte el egy másik fiú kezét.Visszatérve a mondandójára,nagyonúgy mondta,hogy biztos ,hogy haljam,majd miután ezt elmondta, nevetett.Ezt követően barátnője megszólal,de nem teljesen hallottam,amit mondott,valami olyat mondott,hogy jó k***ög vagy...Nekem rossz felfogásom,vagy tényleg blöffölt?Nem tudom.
2019. febr. 8. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi akadálya van annak, amikor a barátnőjéért kocsival jönnek, Lili pedig elindul haza, akkor Te utána menj és hívd meg... (cukrászda, McDonalds, kávézó, séta a parkban, stb.)?
2019. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!